Jump to content
CHOPI

Хонда ЦРХ 1.6 ВТ 150 к.с.

Recommended Posts

Здравейте,Карам Хонда ЦРХ 1.6 ВТ 150к.с. от 92 г. Въпроса ми с какво масло ще се чуства най-добре двигателя и какви свещи ще са най-подходящи. Моля, дайте продложения с конкретни марки и модификации.Цената на продуктите не е от значение, важното е да е най-доброто за колата! :hondarulez:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След доста ровене из сайтовете се оказа, че 5W-30 на Мобил1 full synthethic го препоръчват с няква ESP формула :|Ма да видим все пак още някое мнение :bow:

Редактирано от CHOPI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя рекс ВТ го карам с Иридиеви свещи NJK а Масълцето от скоро е англииско състезателно ТИТАН Race 15 W 50 Червено на цвят . След 10 000 км ще отида да му замерим параметрите на маслото понеже му дават 15 хил да деяни на високи обороти :) карал съм го и с Мотул 6100 леко го пипа като го вкарваш в 8000 + ... Важното е да има масло като цяло ;) успех с машината !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз препоръчвам да слагаш 15W50. Нисковискозните не са си работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това 5/30 ще ти е много рядко пък и ESP-то е най вече за автомобили с филтър за твърди частици (не помня "Евро-" кой стандарт се водеше, ти нямаш такъв). Отделно как се дават 150лв. за туба масло незнам :D .Гледай да е нещо -w40, няма нужда от по-рядко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...