Jump to content
Guest Iltcho

Да споделя мъката си

Recommended Posts

Guest Iltcho
Публикувано (Редактирано)

Днес се убедих, че в град Враца има много тъпи, смотани, грозни, комплексирани овчари - водачи на моторни превозни средства !!! Бях спрял зад пощата на паркинга и отивам да плащам домашния телефон. До мен камионетка с видимо ниско интелегентен господим на възраст около 50 години, облечен в дочен костюм, люпещ семки и надул до дупка от почти издъхналите колонки - най-долнопробния цигански кючек :) - абе човек тип сейлинджър - какво повече да обяснявам. Помолих "господина" да бъде внимателен, когато излиза с моторното си превозно средство, защото моята колица бе спряна на около метър от него - той ми вика : Спокойно мъжки, Я съм с книжка от "ТРЕСЕ И ПЕТ ГОДИН" (като ударението беше на О в гОдин) нема да я удариМ!!! Връщам се след 15 минути и какво да видя - бронята ми от ляво - увиснала леко надолу, голяма издрана линия от задна лява вежда (точно над гумата), която продължава точно до средата на лявата ми врата!!! Щях да изгубя съзнание ! Та именно тоя "господин", ако ми падне в ръчичките, ще го изцедя като мокър парцал. :):D:);) Та независимо дали караш като луд - или както в случая си спрял на паркинг - винаги ще има някой идиот, който да ти направи беля! Моят съвет е пазете си колите !!! И ВНИМАВАЙТЕ ДО КОГО ПАРКИРАТЕ !!!

Редактирано от prelude-BA4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

И ВНИМАВАЙТЕ ДО КОГО ПАРКИРАТЕ !!!

Напълно те разбирам. Това с паркирането си е направо проблем. Преди две години тъкмо си бях купил Акорда и го паркирам в двора на работата (там паркират само 'колеги'). На втория ден си тръгвам вечерта от работа и виждам, че шофьорската врата ми е направо сгъната навътре. напрво полудях. На другия ден обиколих целия офис разпитвайки дали някой няма да си признае - никой братче. Сигурно го бяха направили нарочно. Не се учудвай и при теб да е станало нарочно, защото си го предупредил да внимава или нещо подобно. Ако наиситна си шофьор от 30 г. няма начин да удариш някой по този начин. Поне аз така си мисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

Абе извинявам се за израза ама ДАМУ ЕБААА МАЙКАТААА на тоя веееееее ебати смотаняците и на мене ми се слу4и това ама преди време един бе6е спрял във вратата ми ужас повръ6та6е ми се и на мене тогава мноо е гадно мама му стара :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MUGEN-POWER

аааа ужас !!!!леле ааааааааа тоя го хване6 и да го "убие6"!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Абе извинявам се за израза ама ДАМУ ЕБААА МАЙКАТААА на тоя веееееее ебати смотаняците

Не виждам смисъл да се извиняваш ;) Бродейки преди малко на същото място открих още нещо - ЗНАК, който забранява навлизането на ТЕЖКОТОВАРНИ МОТОРНИ ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА С ОБЩО ТЕГЛО НАД 2,5 ТОНА !!! А това си беше камионетка !!! Знаците са 2, а РПУ - Враца е на не повече от 100 метра да им Е ;) ;) ;) ;) НА!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Кофти колега ;) Обаче....все си мисля че АКО си си бил замълчал, АКО НЕ си му правил един вид "забележката" да внимава да не те удари (един вид с тази забележка му се подиграваш в очите и му се изплюваш в лицето че като се е качил в УАЗ-ка или нещо подобно да внимава в картинката че ще стане страшно - постави се на НЕГОВО място АКО някой с по-скъп и лъскав автомобил на ТЕБ ти каже да внимаваш да не го удариш, прави ти НЕУМЕСТНА забележка, как би се почувствал ;) - сигурен съм че НЯМА да си трайкаш а най-малкото ще му го върнеш ;) ), той се е издразнил и си е казал: "Къв е па тоя ! Ей ся че го ударим като се прави на интересен и много важен" и нарочно те е ударил ;);) НЕ СЪМ на негова страна, ОК !!! Просто казвам че....МОЖЕБИ ТИ си го предизвикал НЕВОЛНО (или НЕтолкова НЕВОЛНО) за да направи това. А дори и така да е - НЕмисля че трябва да има подобна "саморазправа" - удряш на някой колата и бягаш - това е подло и нещастно. Имал съм и Аз такъв подобен случай преди около година и половина пред очите ми РИТАТ колата !!! (и в същия момент има наглостта да ми казва че НЕ я е докосвал, а 10 секунди преди това от ъгъла го виждам как рита вратата) и изкривиха една врата и калника, понеже съм бил спрял за 10 минути пред един гараж и немогъл да излезе (а всъщност можеше да излезе с няколко маневри, но явно не е бил на кеф и си го е изкарал на мен). Впоследствие разбрах кой е - що е въпросния субект и се оказа съвсем обикновен шофиор на служебна кола - дори не е и негова ! Обаче стиснах зъби и не се занимавах с глупости защото ВИНАГИ може да стане и по-лошо, а НЯМА смисъл за малко изкривена ламарина човек да си трови дните. Плюс това, тогава карах БЕЗ книжка та бях в нарушение от всякъде ;) Няма значение де, много се отплеснах от темата... ;) За съжаление - станало е вече ! Рядвай се че не е по-лошо ;) . А че и на него ще му се върне и ще попадне на по-луд от теб - това е ясно ;);) ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

А че и на него ще му се върне и ще попадне на по-луд от теб - това е ясно ;);) ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА !!!

Беше изчезнал - за това му се размина. Аз днес цял ден обикалям из града да го видя - ей бога ми, добарам ли го - ще съжелява, че се е родил. Колкото до предизвикването - Той започна з израза - "Пич след малко ше излизам - само да не те удариМ! - слезе от камионетката и каза : А, то ималО цел метър - нема те ударим! - тогава казах да внимава мамка му и педал смотан. А и от него до мен имаше поне 50-70 сантиметра растояние, така че и аз се съмнявам вече че е нарочно. Колкото до отмъщение по колата - аз също пострадах още когато я купих. И до ден днешен не зная кой е, ама майната му! Ще си я оправя! Гадно ми е все още ама като я пръсна и лъсна - ще се усмихна ;) Надявам се ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Да му го върнеш на тоя тъпкано ;) и аз съм с вдлъбната врата колега и драскотина по бронята та и на задната и вече като паркирам съм на тръни както и като се връщам писнало ми е и на мен от подобни изцепки от които 2 от случаите съм ги набарвал и кво стана единия мои познат на сичкото отгоре Е простих му добре че оправи нещата каското 2рия пред едно кафе седя си и гледам един как паркира и как си паркира и колата ми започна с него да паркира ;) бех за 2 секунди долу викам кво праиш бе тои спокоино нищо и няма еи откачих добре че се оказа прав гледах иа под лупа и му казах на тоя да седи мирно до колата Шотооо обаче па нищо и немаше ПО добре и че така стана де но наизтина Be carefull каде паркирате .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

мнгоо приятно е също като намериш драскано с остър предмет.редовно ми се случва след като измия колата.мама им завидлива селска. ;) да чукна на дърво, още не са ми скопосвали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Деба и тъпанарина деба...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

То това е нищо, за последните 2 месеца 4катастрофи и всичките дреболии но все некои идиот ще се чукне в мен, почвам да мисля че съм прокълнат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho
Отговорено (Редактирано)

все некои идиот ще се чукне в мен, почвам да мисля че съм прокълнат.

Ами за последните 2 седмици, това при мен се случва за 2-ри път!!! Първо един кретен с един МЕРЦЕДЕС ми жулна предната броня, та щях да го смажа, а сега тоя - ама това е по сериозно. Вярно, да не би някой да ме е прокълнал ;);) Не бе, просто врачанЕ са си идиоти! Не напразно никъде не ги обичат!!!П.П. да не засегна някого - има и изключения все пак! Редактирано от prelude-BA4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Кофти колега ;) Обаче....все си мисля че АКО си си бил замълчал, АКО НЕ си му правил един вид "забележката" да внимава да не те удари (един вид с тази забележка му се подиграваш в очите и му се изплюваш в лицето че като се е качил в УАЗ-ка или нещо подобно да внимава в картинката че ще стане страшно - постави се на НЕГОВО място АКО някой с по-скъп и лъскав автомобил на ТЕБ ти каже да внимаваш да не го удариш, прави ти НЕУМЕСТНА забележка, как би се почувствал ;) - сигурен съм че НЯМА да си трайкаш а най-малкото ще му го върнеш ;) ), той се е издразнил и си е казал: "Къв е па тоя ! Ей ся че го ударим като се прави на интересен и много важен" и нарочно те е ударил ;);) НЕ СЪМ на негова страна, ОК ;) Просто казвам че....МОЖЕБИ ТИ си го предизвикал НЕВОЛНО (или НЕтолкова НЕВОЛНО) за да направи това. А дори и така да е - НЕмисля че трябва да има подобна "саморазправа" - удряш на някой колата и бягаш - това е подло и нещастно. Имал съм и Аз такъв подобен случай преди около година и половина пред очите ми РИТАТ колата ;) (и в същия момент има наглостта да ми казва че НЕ я е докосвал, а 10 секунди преди това от ъгъла го виждам как рита вратата) и изкривиха една врата и калника, понеже съм бил спрял за 10 минути пред един гараж и немогъл да излезе (а всъщност можеше да излезе с няколко маневри, но явно не е бил на кеф и си го е изкарал на мен). Впоследствие разбрах кой е - що е въпросния субект и се оказа съвсем обикновен шофиор на служебна кола - дори не е и негова ! Обаче стиснах зъби и не се занимавах с глупости защото ВИНАГИ може да стане и по-лошо, а НЯМА смисъл за малко изкривена ламарина човек да си трови дните. Плюс това, тогава карах БЕЗ книжка та бях в нарушение от всякъде ;) Няма значение де, много се отплеснах от темата... ;) За съжаление - станало е вече ! Рядвай се че не е по-лошо ;) . А че и на него ще му се върне и ще попадне на по-луд от теб - това е ясно ;);) ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА ;)

Не съм съгласен.Дай по тази логика когато някой СЕЛЯНИН ме засече на Цариградско без мигач в последните 10 метра и се наложи да скачам по спирачките - вместо това да взема да му размажа багажника ?Не че не съм имал подобни помисли но именно това е тъпо и най-вече - неколегиално ! Да не забравяме че сме на пътя всички заедно !ПП: Инак онзи ритач на врати бих го сритал насаме някъде... нищо че съм 60 кила - когато дойде адреналина ми е все тази :-) За това ритане можеш да го съдиш че уврежда частна собственост - без значение дали си имал книжка или дори дали си паркирал у дома му пред масата когато е седнал за обяд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

То това е нищо, за последните 2 месеца 4катастрофи и всичките дреболии но все некои идиот ще се чукне в мен, почвам да мисля че съм прокълнат.

:oops: а ми обясни как,за 2 месеца 3 пъти ми удрят един и същ калник на едно и също место в спряло положение :o ???1 път-едно 3-годишно хлапе с камък,2 път една патка на заден ход,3 път куките с паякаегати и урочасаният калник :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...