Jump to content
FuckHonda

монтаж на аларма

Recommended Posts

Здравейте, искам да се информирам относно централните заключвания.Мисълта ми е следната. Ще слагам аларма (не съм избрал за сега, най вероятно ще е българска) и разбира се ще е със централно заключване.Въпроса е, че не искам да си монтирам зад кората въпросната машинка с планката дето се закача за телта на палеца, ами да подам сигнал към модула "Door Lock" (оригиналния) , който е само в шофьорската врата и така той да си изкомандва успоредно и пасажерската. (все едно аз съм натиснал палчето от вътре)Следващия въпрос е възможно ли е това, или съм задължен да монтирам оная купчина л*йна. Аз лично не виждам смисал, защото тази джаджа имитира все едно ръчно заключване и чрез Door Lock-a изкомандва и другата вратаИ последно ( не ме бийте :lol: ) ако може да стане това което си мисля, кой кабели от Door Lock-a ми трябват за целта, че е голяма букса с доста жици към нея :( :( :huh: Надявам се да сте ме разбрали какво имам в предвидПП: сори за малоумно зададените въпроси, ама не ме бива в обяснениятаПП2: Искам сам да си я монтирам, така че не ме пращайте при Халармажии :P ПП3: Колата е 5г Сивик 2 вратичкиБлагодарско!!!Забравих да спомена, че ще е по интересно да не свалям кората да достигна до оригиналното "централно" ами направо след гуменото гофре където влиза в купето от там да избарам вълшебните жици които алармаджийския модул ще командва централното :)

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз на Прелюда не минах без машинка в лявата врата ,поради простата причина ,че поне при мен тази врата си се управляваше от чиста механика /тоест ключа / и подаваше сигнал към пасажерската . Доста си поиграх но накрая само машинка/допълнителна /ми реши проблема.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз на Прелюда не минах без машинка в лявата врата ,поради простата причина ,че поне при мен тази врата си се управляваше от чиста механика /тоест ключа / и подаваше сигнал към пасажерската . Доста си поиграх но накрая само машинка/допълнителна /ми реши проблема.Поздрави

Fuck.. и аз сам така с ключа -> и другата врата... но няма начин да не стане това което си мисля .. сигурен съм, а изобщо не искам да си монтирам ъъъ таковата машинка :lol: Дано да има решениеДа обощя .. целта е да не се подава сигнал към афтърмаркет шитнята и към модулчето в шофьорската врата.. -> автоматично и на другата :D Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това без машинка не става. Това МОДУЛЧЕ за което говориш не е за заключване и отк. , то само подава сигнал на дясната врата.Това модулче всъщност е контактор ,демек три пластинки с един минус и два плюса. Като завъртиш на ляво прави връзка с единия плюс и дава сигнал на машинката в дясната врата да се заключи , като завъртиш ключа в обратна посока контактора подава сигнал за заключване.

Редактирано от BAHKO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали те разбирам правилно, но мисля, че притесненията ти са неоснователни.Имам предвид, че в лявата врата така или иначе трябва да сложиш "помпичка". Само трябва да я вържеш към металната пръчка на т.нар. "палче". Ако преди това си имал централно (като заключиш лявата да се заключва сама дясната), то няма да има нужда да инсталираш машинка в дясната врата, защото слагайки машинката на лявата, при нейното заключване тя ще праща сигнал както преди към дясната.Надявам се да съм бил ясен.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали те разбирам правилно, но мисля, че притесненията ти са неоснователни.Имам предвид, че в лявата врата така или иначе трябва да сложиш "помпичка". Само трябва да я вържеш към металната пръчка на т.нар. "палче". Ако преди това си имал централно (като заключиш лявата да се заключва сама дясната), то няма да има нужда да инсталираш машинка в дясната врата, защото слагайки машинката на лявата, при нейното заключване тя ще праща сигнал както преди към дясната.Надявам се да съм бил ясен.Успех!

Нямам в предвид, че ще слагам в пасажерската врата, та аз дори и на шофьорската не искам помпичка .. искам алармата дето ще слагам да дава сигнал на модула във вратата (шофьорската) а въпросния модул си знае работата разцъква и другата врата !!! Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче шоферската врата няма кой да я управлява :) , понеже в нея няма нито машинка , нито модул , има само сензор за отключване и заключване.

Редактирано от BAHKO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

oooooooooo да да да ... разбрах :lol: Благодаря .. еми какво да се прави .. машинка ще трябва в шофьорската

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...