Jump to content
TG fan

We love our Hondas:)

Recommended Posts

Здравейте колеги,

днес стигнах до едно не много радикално разкритие, а именно-влюбвам се в Хондичката си!Взех я миналия месец с всичките си налични пари и за капак на всичко 1 седмица по-късно останах без работа, но дадох последните си пари снощи за бензин , за да й се порадвам, да ви кажа, пичове, усмивката не ми слезе от лицето цяла вечер!Публикувано изображениеПубликувано изображениеТа още не съм си намерил нова работа, но вече мисля за ъпгрейди, (не без малко запален покрай темите тук)и пожелавам на всички да карат колите си с такъв кеф и искрена радост от шофирането, защото за мен това ни различава от другите!Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един болен и зарибен :ph34r: :ph34r: :ph34r::D Да ти е честита Колега, със здраве да си я караш и много безавариини км :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да си намериш скоро работа че, да започнеш да събираш пари за Б-Серия! Да видиш тогава какво значи Усмивка! :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,браво бре пич. :o не си ли остави за кафенце за утре.порадвай и се малко така,както е девствена,тогава мисли за ъпгрейти.мислил ли си да ъбгреидваш и от към газова уредба :lol::lol:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мислил съм, ама се надявам да не се задържам дълго на тези кончета и оттам отпада газовата като вариант, иначе здравия разум натам тласка:)мерси за пожеланията пичове, работата става сериозна!Но не е ли това изконната мечта на всеки от нас, захванал се с 15 годишни таралясници, въпрекикризи , депресии и прочие и прочие?чистия кеф под формата на 4цилиндъра и малко CO2?:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдейки по аватара си се насочил към двувалов мотор :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Колега :) Аз от около 2 месеца и нещо почти 3 имам Хонда и аз като теб съм болен по нея :) И аз мисля за смяна на сърчице но още събирам пари :) Искам всичко на куп:) Двигател , дискови спирачи отзад , изпускателна генерация :) А ако успея да намеря B18C или B18C3 Ще е много добре ;) иначе B16A :) Успех и много безаварийни !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега напълно те разбирам как се чувтстващ ,защотото и аз направих същотото ,и ако трябва да съм честен не съжелявам

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не бързай и не претупвай нещата с ъпгрейдите. Проекта на предишната ми кола тряа 3 години докато я завърша ... малко по малко

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не бързай и не претупвай нещата с ъпгрейдите. Проекта на предишната ми кола тряа 3 години докато я завърша ... малко по малко

 

Няма такава опасностПубликувано изображениепочвам да събирам пари за най-стандартните неща-хубав филтър, колектор и т.н., а останалото-времето ще покажеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала :D:D:D Браво колега!!! Много много безаварийни километри ти пожелавам.То и аз преди 2,5 месеца си взех такава красавица и не мога да спра да я карам.Успех в търсенето на работа, нали знаеш какво казват - всяко зло за добро.;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ,колега !!!Та нали това е великата идея на СОЙЧИРО Хондата да носи радост на душата

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито много безаварийни километри - успех с търсенето на работа! :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...