Jump to content
Guest Anton

Шлайфане и полиране на ДЖАНТИ

Recommended Posts

Guest Anton

Шлайфане и полиране, излъскване на алуминиеви джанти, пръскане, лакиране. Изглаждане на пукнатини и полиране на кристални фарове.

Излъскване на ауспуси на мотори.

Пловдив, 0896062929, ул. Весела 18

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest APOLON

Шлайфане и полиране, излъскване на алуминиеви джанти, пръскане, лакиране. Изглаждане на пукнатини и полиране на кристални фарове.

Излъскване на ауспуси на мотори.

Пловдив, 0896062929, ул. Весела 18

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

ХМММ резултат на снимките е много добър, в София някъде могат ли да се направят подобни неща :-) Имам 4 лети джанти , много са странни по-точно грозни и мисля ,че ако се нарпавят хромирани ще станат перфектни :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Кажи как се орпеделя цената ? на място по договорка :P или цолаж , сложност на джантата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Anton

Не знам са София, ами цените са около 120-160 лв за комплект и се определят от състоянието и сложността на джантата, да. Ефекта е по-скоро като никелирани, а не хромирани :-) Само дето алуминиеви джанти не могат да се никелират а пък никела не стига, че е много скъп ами като минеш през дупка и го одраскаш ще си ходиш с надрасканото... :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Venci

Някой е запознат, да пише и за Варна. Моите са в лошо състояние, а не знам къде да ги занеса, че аман от майстори! Много ще съм благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

Не знам са София, ами цените са около 120-160 лв за комплект и се определят от състоянието и сложността на джантата, да. Ефекта е по-скоро като никелирани, а не хромирани :-) Само дето алуминиеви джанти не могат да се никелират а пък никела не стига, че е много скъп ами като минеш през дупка и го одраскаш ще си ходиш с надрасканото... :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

От тези може ли да стане нещо и на каква цена

1

2

3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
Отговорено (Редактирано)

А джантите са малко криви , не е болка за умиране де , но трябва ли да са изправени преди да ги направиш ? или могат да се изправят и след това?

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Anton

А джантите са малко криви , не е болка за умиране де , но трябва ли да са изправени преди да ги направиш ? или могат да се изправят и след това?

<{POST_SNAPBACK}>

Могат да се изправят и след това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефона вече е сменен:0877 75 74 74Съжалявам, че го пиша като отговор, но не миразрешава да редактирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...