Jump to content
insulin

6th VTi

Recommended Posts

Здравей, колеги. Един приятел много е харесал този сивик и в петък на път за Ямбол, ще мина през Пловдив да го вида. Кажете нещо... ако някой от вас е гледал колата и знае за какво става на въпрос. Мерси много.http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11296486381799803&f1=details

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цената си изглежда перфектен. За съжаление нямам преки наблюдения, но забележи на последните 2-3 снимки, че въпросната автокъща продава 10тина хонди. Очевидно хората знаят какво продават (с други думи неизправни коли едва ли ще са купили) а и да са, вече са ги оправили (поне такава е моята логика). Пожелавам успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Аз като си търсих кола преди два месеца обявата стоеше на 5500 лв.Званях и ми казаха че колата е налична,мислих да ходя но нестана,това което знам е че въпросната обява е от около половин година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карах я преди доста време.Не е много запазена колата има доста забележки по външния вид и салона.Предницата тропаше,но вероятно са я направили вече.Гарнитурата на капака на клапаните течеше и съединителя май не беше наред по спомен от тогава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Аз като си търсих кола преди два месеца обявата стоеше на 5500 лв.Званях и ми казаха че колата е налична,мислих да ходя но нестана,това което знам е че въпросната обява е от около половин година.

Знам къде намира салона и съм виждал колата отдалече,това което знам за собственика е че ги вкарва от Италия,някой ударени други пък не зависи!Когато купувах моята,минах през неговия салон тогава се намираше на друго място,но предлаганата от него кола не беше изрядна,но докато не се отиде на място и не се види за какво иде реч само може да си говорим!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори. Ще погледна кола и ще се реши на място. Като говорихме с него доста бързо смъкна 300лв. от цената, но в крайна сметка за тия пари си е много добре оригинално ВТ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тази седмица съм айляк ако искаш мога отскоча да и хвърля едно око, и да видим как се пазарят ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой гледа ли колата че ми е интересно какво съм изтървал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ съм чул мн доби думи за тоя Сивик. Когато ходихме да го гледаме и ние уж да се уверим, не можахме да развием капачката на маслото 30 мин. Да не говорим, че не успяха и да го запалят. По-добре потърси нещо друго ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...