Jump to content
Guest Martinez

Лайсни

Recommended Posts

Guest Martinez

КОлеги темата може да ви се стори много тъпа, но за мен си е сериозен проблем. От повече от половин година не мога да си намеря щипки за лайсните на вратите. Колатами е Акорд 86-89. В нито един един магазин няма такива щипки а по моргите не искат да ги продават, защото трябва да свалят лайсните от вратите и можело да не могат да ги продадат така. А така колата ми е просто некрасива :) . Пробвах със двойнолепящо тиксо - не става, когато го напече слънцето се размеква и ... Ще взема накрая да сваля и дръгите лайсни и да китосам местата за да ги скрия :) . Ако някой знае къде мога да намеря такива щипки или как да приспособя нещо ще съм много благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

С канаколит опита ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Не. Мислиш ли, че ще хване достатъчно здраво?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

С канаколит опита ли?

Не става :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

С канаколит опита ли?

Не става :)
Съвет?И друго. Какво ще правим с ремонта? Да ти карам ли Акорда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

КОлеги темата може да ви се стори много тъпа, но за мен си е сериозен проблем. От повече от половин година не мога да си намеря щипки за лайсните на вратите. Колатами е Акорд 86-89. В нито един един магазин няма такива щипки а по моргите не искат да ги продават, защото трябва да свалят лайсните от вратите и можело да не могат да ги продадат така. А така колата ми е просто некрасива :) . Пробвах със двойнолепящо тиксо - не става, когато го напече слънцето се размеква и ... Ще взема накрая да сваля и дръгите лайсни и да китосам местата за да ги скрия :) . Ако някой знае къде мога да намеря такива щипки или как да приспособя нещо ще съм много благодарен.

Това да не са едни почти квадратни плочки с щифт, които захващат ламаринената част от лайстната към вратата ?Ако да - може да ти дам да пробваш едни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

КОлеги темата може да ви се стори много тъпа, но за мен си е сериозен проблем. От повече от половин година не мога да си намеря щипки за лайсните на вратите. Колатами е Акорд 86-89. В нито един един магазин няма такива щипки а по моргите не искат да ги продават, защото трябва да свалят лайсните от вратите и можело да не могат да ги продадат така. А така колата ми е просто некрасива :) .  Пробвах със двойнолепящо тиксо - не става, когато го напече слънцето се размеква и ... Ще взема накрая да сваля и дръгите лайсни и да китосам местата за да ги скрия  :) . Ако някой знае къде мога да намеря такива щипки или как да приспособя нещо ще съм много благодарен.

Това да не са едни почти квадратни плочки с щифт, които захващат ламаринената част от лайстната към вратата ?Ако да - може да ти дам да пробваш едни.
Точно това е. Ще съм ти много благодарен. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

КОлеги темата може да ви се стори много тъпа, но за мен си е сериозен проблем. От повече от половин година не мога да си намеря щипки за лайсните на вратите. Колатами е Акорд 86-89. В нито един един магазин няма такива щипки а по моргите не искат да ги продават, защото трябва да свалят лайсните от вратите и можело да не могат да ги продадат така. А така колата ми е просто некрасива :) .  Пробвах със двойнолепящо тиксо - не става, когато го напече слънцето се размеква и ... Ще взема накрая да сваля и дръгите лайсни и да китосам местата за да ги скрия  :) . Ако някой знае къде мога да намеря такива щипки или как да приспособя нещо ще съм много благодарен.

Това да не са едни почти квадратни плочки с щифт, които захващат ламаринената част от лайстната към вратата ?Ако да - може да ти дам да пробваш едни.
Точно това е. Ще съм ти много благодарен. :)
Ще донеса на сбирката.Аз минавам на лепени защото ламаринките в лайстните ми са изгнили.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

КОлеги темата може да ви се стори много тъпа, но за мен си е сериозен проблем. От повече от половин година не мога да си намеря щипки за лайсните на вратите. Колатами е Акорд 86-89. В нито един един магазин няма такива щипки а по моргите не искат да ги продават, защото трябва да свалят лайсните от вратите и можело да не могат да ги продадат така. А така колата ми е просто некрасива :) .  Пробвах със двойнолепящо тиксо - не става, когато го напече слънцето се размеква и ... Ще взема накрая да сваля и дръгите лайсни и да китосам местата за да ги скрия  :) . Ако някой знае къде мога да намеря такива щипки или как да приспособя нещо ще съм много благодарен.

Това да не са едни почти квадратни плочки с щифт, които захващат ламаринената част от лайстната към вратата ?Ако да - може да ти дам да пробваш едни.
Точно това е. Ще съм ти много благодарен. :)
Ще донеса на сбирката.Аз минавам на лепени защото ламаринките в лайстните ми са изгнили.....
Кажи ми моля те малко повече за тези лепящите. От къде си ги купил и дали ще има за моя Акорд?Мерси предварително :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Кажи ми моля те малко повече за тези лепящите. От къде си ги купил и дали ще има за моя Акорд?Мерси предварително :)

1. Моите са от Джаз.2. Лепящите ги свалих от стара Джаз за части.3. Има ги нови по разни магазини - във въд на широки гумени ленти с лепяща се основа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Кажи ми моля те малко повече за тези лепящите. От къде си ги купил и дали ще има за моя Акорд?Мерси предварително  :)

1. Моите са от Джаз.2. Лепящите ги свалих от стара Джаз за части.3. Има ги нови по разни магазини - във въд на широки гумени ленти с лепяща се основа.
Мерси.Ще се видим в неделя на сбирката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Мисля че на Симеон в магазин Авто Мания видях някви подобни щипки,ако искаш провери,видях ги на витрините,малко са незабележими,ама пробвай :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Мисля че на Симеон в магазин Авто Мания видях някви подобни щипки,ако искаш провери,видях ги на витрините,малко са незабележими,ама пробвай :)

Мерси за инфото. Ще пробвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...