Jump to content
SLX

Имате ли впечатления от Fr-v

Recommended Posts

Здрасти компанията,много интересни ми се струват FRV-тата, харесал съм едно такова с дизеловия мотор от 2006-та, но никога не съм говорил със собственик. Има ли някой впечатления по качествата на това трупче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роска точно такова трупче имах възможност да покарам за 10сетина дни и бях много доволен,колата си е доста пъргава с дизелчето икономична е и много много широка за размерите си .Обаче най ме радваше 3тата седалка отпред :)Незнам защо но този модел непросперира ,говорише се че давали дефекти ,но така и неразбрах какви,въпреки това намен си ми харесва много ,но аз несъм и много мерилка защото ми се иска от всики модели да си имам по една :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роска точно такова трупче имах възможност да покарам за 10сетина дни и бях много доволен,колата си е доста пъргава с дизелчето икономична е и много много широка за размерите си .Обаче най ме радваше 3тата седалка отпред :)Незнам защо но този модел непросперира ,говорише се че давали дефекти ,но така и неразбрах какви,въпреки това намен си ми харесва много ,но аз несъм и много мерилка защото ми се иска от всики модели да си имам по една :)

Така де, и на мен това ми харесва, че е нетрадиционна с три седалки отпред и просторна. Ама дали са надеждни? Все пак ще е 5,6 годишна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...