Jump to content
annie

2007 Honda Civic Hibrid

Recommended Posts

Здравейте,някой случайно да има Driver's Manual на Хонда Сивик Хибрид 2007?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
И аз направих така, но се оказа, че този manual и преведения на БГ, се различават на няколко места, съществено, което е от голямо значение в моя случай.Затова ми се иска да попитам, ако някой когато си е закупил колата е получил конкретно такъв manual, ще съм много благодарна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Различават се, защото това е за модела в САЩ. Само там имат ръководства в PDF формат. Хонда Европа не глези така клиентите си и единственият вариант е някой да го има (но в този форум надали) и да ти го сканира или да го закупиш от официален дилър.Защо не звъннеш на Бултрако и да питаш имат ли, колко струва, условия за доставка и т.н.?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тях очаквам конкретна информация защо липсват част от нещата, но ми се искаше, да имам възможност да погледна инфо от друго място - освен Бултрако - мога ли да закупя такива ръководства от други представители на марката в Европа - ще важат ли за БГ?

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.е. автомобилът е закупен нов от Бултрако, има упътване, но в него липсват част от нещата, така ли? Ако е на български (не съм виждал такива) и част от материала липсва е обяснимо да са опескали/изпуснали нещо нашите при превода, но ако е на английски би било много странно да липсва информация. Те Бултрако няма да са ги печатали самостоятелно, а ги получават както и всички останали дилъри, така че откъдето и да го закупиш би било все едно. Не съм сигурен, просто така мисля.Ето един дилър в Англия, ако искаш им пиши на пощата и ги питай предлагат ли подобно ръководство и т.н. Иначе за изпращането до България - пращат (използват ето тези).

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в дадения от тях менюъл липсва нещо доста важно. Освен това ми дават менюъл на български за Civic 4d, печатано 2006, а ето, че има конкретно за хибрид, конкретно от 2007, когато е произведена колата.

Редактирано от annie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Annie, кажи какво те интересува конкретно... разликата межу сивик и сивик хибрид освен, че има още един алтернативен източник които може да използва двигателя и батериите при хибрида останалото не е много по различно. Не вярам Хонда да разпечатват за всяка година нови менюали само за да добавят още 2-3 страници...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...