Jump to content
tishovr

ПРОБЛЕМ С ECU ДАТЧИК

Recommended Posts

ЗДРАВЕЙТЕ ИМАМ СЛЕДНИЯ ПРОБЛЕМ КОЛАТА Е ХОНДА АКОРД 2.0 ВЕТЕК..СЛЕД ЗАРЕЖДАНЕ С ГАЗ СВЕТВА ГРЕШКАТА ЗА ДВИГАТЕЛЯ.НА ДИАГНОСТИКАТА КАЗВАТ ЧЕ ПРОБЛЕМА Е В ECT ДАТЧИКА /ТЕМПЕРАТУРЕН ДАТЧИК/.СМЕНИХ ГО НО ПАК КАТО ЗАРЕДЯ ГАЗ СВЕТВА ГРЕШКАТА А И КОЛАТА НЕ ДЪРЖИ НИКАКВИ ТИХИ ОБОРОТИ -200-300 ОБОРОТА МАКСИМУМ 500.ВЕЧЕ НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ ДАТЧИЦИТЕ СА ДОБРЕ КАБЕЛИТЕ СА ЗДРАВИ ,ТЕРМОСТАТА РАБОТИ,ТЕМПЕРАТУРАТА НА ВОДАТА 90ГРАДУСА И ВКЛ.ПЕРКАТА .КОЛАТА Е С ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН LANDI RENCO.НЕ ЗНАМ СЕГА ПРОБЛЕМА ОТ ГАЗОВАТА УРЕДБА ЛИ Е ИЛИ КОМПА НА КОЛАТА,ГАЗАДЖИИТЕ КАЗВАТ ЧЕ КОЛАТА Е ДОБРЕ А НЯМА МОЩНОСТ.ЩЕ СЪМ ВИ МНОГО БЛАГОДАРЕН АКО МИ ДАДЕТЕ НЯКЪКЪВ СЪВЕТ. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Редактирано от Dragi4
Колега,пи�ането � главни букви не е разрешено!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменил си датчика който подава инфо на компа а не датчика за темперетурата който подава сигнала на таблото нали?  Това само като превключиш на газ ли го прави или и на бензин. Това веднага след монтажа на газовата ли го направи или ? Проверихте ли компа за нови записани грешки? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смених температурния датчик към компа, и да правиго и при газ и при бензин .смених и датчика които включва перките почна да го прави след смяната на испарителя няма други грешки освен грешката за проблем с температурния датчик /ECT/

Редактирано от tishovr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно главните букви се извинявам просто не обърнах внимание:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото което мога да се сетя за проблема ти е че са прекьснали или укьсили кабелите за темперетурния датчик. Огледай добре кабела да не се е допрял някьде и да е дал на маса или да се е прекьснал. Ако компа не взима инфо за темперетурата ще наруши работата защото не знае дали да обогати или обенди сместа. Ако си оправиш проблема по някакьв начин пиши да знаем от кьде е бил .

Редактирано от mom4i74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...