Jump to content
dobro

Кратери къртят коли по ул."Цар Калоян" в Бургас

Recommended Posts

В центъра на Бургас приключва ремонтът на ул" Цар Калоян", но гледката е неописуема.

Публикувано изображение

За още снимки и подробности цъкни ТУК

 

Живея наблизо и съм свикнал с положението, но сега като отвориха улицата, почнаха и други хора освен околните живеещи, да минават по нея и положението е сериозно.

И по цялата улица няма НИТО ЕДИН ЗНАК за ОПАСТНОСТ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, отново минавайки по същата улица, гаврата продължава.

Публикувано изображение

 

Уж пооправили нещата, ама нищо се направили, а дори и по-зле на места. Цялото избесняване можеше да бъде избегнато, ако хилещите се работници, пийвайки си биричка на сянка си вършеха работата. Ето ОЩЕ СНИМКИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз живея на 20 метра от тази улица уж искат да я направят напълно наново ама да видим. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то човек гледа гледа пък по едно време му писва от мизериятамалкия си играе из тея боклуци, жената стана алпинист, а колата издържа сума ти офроуд тестовеедин съсед ми е писал " писна ми да живея в прах, мръсотия и какво ли още не! ... Фирмата изпълнител е чуждоземската Страбаг. Да ама не ... само на хартия. На обекта работеха някакви Хидроекостроител или нещо подобно, които напълниха няколко пъти мазетата на съседните кооперации и една ямболска фирма - Технострой."И аз не мога да им хвана спатиите, но някой трябва да изгори заради безхаберието на тези строители.Надеждата ми е ако се вдигне още мааалко шум, да има санкции и следващите самодоволни мутри, които ще правят някъде ремонти, да му мислят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...