Jump to content
Radko

Спрей черен мат

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Колеги,Мисля да си боядисам джантите черен мат.От къде мога да си взема такъв спрей, коя марка и горе долу на каква цена. Колко ще ми е необходим за 4-те джанти?Ако джантите се боядисат в Събота около 14ч. ще могат ли да исъхнат до неделя до 14ч. (т.е. 24 часа достатъчно време ли е?)Благодаря предварително.

Редактирано от Radko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немога да те насоча от къде да си вземеш,но един флакон стига за всички джанти!А времето е предостатъчно да изсъхнат ;) Най добре изтъркаи ги и иди при някои майстор ще ти ги пръсне с боя,поне ще държи повече време ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой идея да има колко би ми струвала такава боя където колегата спомена?Стигам до извода,че е по добре да се пръскат с боя отколкото със спрей, райт?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,Мисля да си боядисам джантите черен мат.От къде мога да си взема такъв спрей, коя марка и горе долу на каква цена. Колко ще ми е необходим за 4-те джанти?Ако джантите се боядисат в Събота около 14ч. ще могат ли да исъхнат до неделя до 14ч. (т.е. 24 часа достатъчно време ли е?)Благодаря предварително.

Купи си спрей на фирмата космо почисти джантите хубаво с водна шкурка и ги пръсни спреят съхне при това топло време за отрицателно време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A колеги дали ще държи този спрей, че и на мен май като на колегата не ми се дават пари за боядисване че чувам солено!!! Но и аз с удоволствие мога да отделя един ден да ги поизтаркам малко със шкурката и после със спрея!!! Ще се радвам на колегата да му се получи та евентуално и аз да го правя по натам!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A колеги дали ще държи този спрей, че и на мен май като на колегата не ми се дават пари за боядисване че чувам соленоПубликувано изображение Но и аз с удоволствие мога да отделя един ден да ги поизтаркам малко със шкурката и после със спреяПубликувано изображение Ще се радвам на колегата да му се получи та евентуално и аз да го правя по натамПубликувано изображение

 

Ако е почистено хубахо така че да няма ръжда или лак от старата боя издържа доста дълго автомивката не му пречи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...