Jump to content
Guest lookcho

Анти-Golf

Recommended Posts

Guest lookcho

Не знам дали вие сте предубедени , но аз съм трърдо против диагнозата Golf и колата която хората с такава диагноза карат !!! попринцип това си е едно старо предубеждение ,но преди няколко дни един конкретен голфист го затвърди като блъсна едно момиче на дондуков ... аз минах от там след катастрофата и искам да ви кажа че не беше приятна гледка , е знам с колко я е ударил !Молбата ми е : Хора дайте да направим нещо по въпроса ,не знам какво да е - подписка или да предизвикаме референдум ама искам да се забрани карането на колата golf в България , то вече не се трае , на тия не им омръзна да минават само на червено и да карат по кварталите със сто и .. ако искате ще ви постна няколко снимки които направих с ГСМ-а да видите как изглежда колата след удъра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest trick

Голфа си е голф.... тия хора не се оправят...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

На ли се сещаш че е невъзможно това..... трябва селяните да се забранят, а не голфовете. Ма какво очаквате с тия наши закони и безумните ни български нрави. Глупавите ченгета се чешат по ******** да не говорим че и те правят дивотии от сорта на дясна лента - ляв завой. И виждате какво става със виновниците в такива катастрофи.... НИЩОмного ми е интересно как ще караш бързо и невнимателно, като знаеш че ако закачиш пешеходец, директно, без НИКАКВИ обяснения отиваш за 5г на топло, а ако го убиеш - 10 минимум.ЕБЕМ ТИ И ДЪРЖАВАТА!И аз се дразня на повечето голфаджии, ама не е в голф-а проблема за съжаление. И аз правя глупости по някога.... някои дори съзнателноЗамислете се, във всеки един от нас има от това българско лайно.... от шибания ни манталитет. Аз се кефя на хора които го подтискат, но това го има у всеки и като че ли някои коли просто помагат на собствениците им да се изявят....... уфф писна ми!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest trick

На ли се сещаш че е невъзможно това..... трябва селяните да се забранят, а не голфовете. Ма какво очаквате с тия наши закони и безумните ни български нрави. Глупавите ченгета се чешат по ******** да не говорим че и те правят дивотии от сорта на дясна лента - ляв завой. И виждате какво става със виновниците в такива катастрофи.... НИЩО

много ми е интересно как ще караш бързо и невнимателно, като знаеш че ако закачиш пешеходец, директно, без НИКАКВИ обяснения отиваш за 5г на топло, а ако го убиеш - 10 минимум.

 

ЕБЕМ ТИ И ДЪРЖАВАТА!

И аз се дразня на повечето голфаджии, ама не е в голф-а проблема за съжаление. И аз правя глупости по някога.... някои дори съзнателно

 

Замислете се, във всеки един от нас има от това българско лайно.... от шибания ни манталитет. Аз се кефя на хора които го подтискат, но това го има у всеки и като че ли някои коли просто помагат на собствениците им да се изявят....... уфф писна ми!

<{POST_SNAPBACK}>

Прав!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

Етая тема ме убеждава че май форума клони към детски кът :(:huh:Да спреме голфа с подписка..........темата май е за самосъзнание........ВСИЧКИ сме правили глупости по пътищата и това че не е имало инциденти си е късмет а не благодарение че караме хонда Нищо лично към никой пич но ако искаш да направиш нещо по въпроса по-добре пусни в автофорумите тема от типа*За състезатели си има писти*(доста теми има с такива призиви).........а да мислиш че като спреш голфа тоя проблем ще се реши е леко казано недомислено :):P (и в стил бг политик)аре стегнете се малко момчета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest scyberboy

tinki i 1net са прави !Не е проблема в голф-а а в селянина дето го кара( има ги същите и с други марки).Въпрос на морал и лично разбиране на ситуацията - просто има хора които мисленето не им е силната страна ! Не си представят какво МОЖЕ да стане с такова каране в града......Айде живи и здрави...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

не епроблема нито в голфа,нито в селянина.проблема идва от от простутията която яко ни гази тука на бълканите и ограниченото мислене у простака който не е карал друга кола и си мисли че е THE BEST като се качи на гофа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest techobg

не епроблема нито в голфа,нито в селянина.проблема идва от от простутията която яко ни гази тука на бълканите и ограниченото мислене у простака който не е карал друга кола  и си мисли че е THE BEST като се качи на гофа.

<{POST_SNAPBACK}>

:huh: Те тва е............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest trick

tinki i 1net са прави !

Не е проблема в голф-а а в селянина дето го кара( има ги същите и с други марки).

Въпрос на морал и лично разбиране на ситуацията - просто има хора които мисленето не им е силната страна ! Не си представят какво МОЖЕ да стане с такова каране в града......Айде живи и здрави...

<{POST_SNAPBACK}>

Именно точно на простотията викаме селяния....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider
Отговорено (Редактирано)

Не съм съгласен с тази подписка, аз лично имам приятели, които карат Голфове и мога да кажа със чисто сърце, че някои карат по-внимателно от мен - а аз буквално се влача по улиците, гледам да спазвам ограниченията, само с някои изключения като "60 км/ч" на някои извънградски кръстовища когато има видимост; правя и грешки, но се старая да не ги повтарям; за мен шофирането е удоволствие, а не състезание. :PВСИЧКО Е ОТ ПРОСТОТИЯ И КОМПЛЕКСАРЩИНА ПО ХОРАТА, за съжаление все повече прихващат :)И с наш'та най-популярна музика - навсякъде в най-слушаните песни се говори само за кръчми, пиене, еб..е, всякакви други простотии и нито грам нещо смислено.По въпроса с катастрофата - не понижавам вината на голфаджията, но на всеки може да се случи и се случва. Затова хора, бъдете внимателни, спирайте на пешеходните пътеки и не само, спазвайте ограниченията, бъдете за пример!!! Дори при многолентово движение спирайте пред пешеходна пътека с хора, защото един да спре - останалите спират също, винаги е така, въпроса е че много хора се страхуваме от удар отзад, но ако се спазваха ограниченията на скоростта и дистанция щеше да е друго.Много хора в тая държава трябва да осъзнаят че има много по-важни неща от това да си първи на кръстовището или да стигнеш някъде 5 минути по-рано!!!П.С. lookcho, як психо- и простотест трябва да въведат, а не забрани ;). Ама няма да стане щото шофьори няма да останат в БГ ... :D

Редактирано от iSpider

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lamerko

Абе докато няма тротоари или те са заети от коли и хората да вървят по улицата ще е така. Докато не оправят маркировките да знае шофиорът дали му е разрешено навлизането в съседното платно или пешеходеца върви по пешеходна пътека, или докато не оправят светофарите за да знае човек дали свети зелено или червено ще е така. Това е моето мнение :) .ИНАЧЕ НИКОЙ ДА НЕ ПЛЮЕ ЧАЛГАТА ЕЙ ЧЕ ЩЕ ВИ БИЯ :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest trick

Абе докато няма тротоари или те са заети от коли и хората да вървят по улицата ще е така. Докато не оправят маркировките да знае шофиорът дали му е разрешено навлизането в съседното платно или пешеходеца върви по пешеходна пътека, или докато не оправят светофарите за да знае човек дали свети зелено или червено ще е така. Това е моето мнение  :) .

 

ИНАЧЕ НИКОЙ ДА НЕ ПЛЮЕ ЧАЛГАТА ЕЙ ЧЕ ЩЕ ВИ БИЯ  :D .

<{POST_SNAPBACK}>

Бегай за Голф :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider

ИНАЧЕ НИКОЙ ДА НЕ ПЛЮЕ ЧАЛГАТА ЕЙ ЧЕ ЩЕ ВИ БИЯ  :) .

<{POST_SNAPBACK}>

аз нямам нищо против чалгата (все пак уж сме свободна държава както се казва), дразня се на тъпите и безсмислени текстове :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lamerko

Offtopic:Не, първо ще си купя емблемка GTI :) Пак по темата забравих да спомена, че не голфа е виновен. Няма да обяснявам на дълго и широко. Просто ще кажа че всеки здравомислещ човек знае, че шофиора кара колата, а не колата шофиора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackw

Аз имам голф 2 и? Както има турбо селяни с голфове така има и криви гъзари с хонди. Айде да не правиме генерални заключения :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest buzy

Аз имам голф 2 и? Както има турбо селяни с голфове така има и криви гъзари с хонди. Айде да не правиме генерални заключения  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Прав си баце, аз съм с хонда и съм як бесняк или крив гъзар- там както искаш , :P , но чалга слушам само много пиян ( рядко пия ) ! Може би само трябва да се отбележи че в проценти броят на селтаците в голфове с лепенки и ремус от илиянци надвишава в пъти тези в хонда !

Peace :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Нещо против голфчетата ли? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

нищо лично ... но според мен Голф е диагноза и прекалено голяма част от шофьорите на тая кола я заслужават ...това за подписката - зарежете ,това беше просто начин да си покажа гнева ,а не нещо което мисля че може или трябва да стане!!! ... иначе по въпроса за много лентовото движение и пешеходната пътека ,мога да ви кажа едно и то е само част от статистиката ми : до нас има такова място където винаги спирам и два пъри ми се случва да спра ,но Голфа зад мен да ме изпревари като единия от двата пъти тоя изруд забърза бабата с огледалото си с 80-90 и я събори ...добре си е бабата , но с друга кола не ми се е случвало подобно нещо , сами си правете изводите ... ако искате ще ви кажа къде е мястото да постоите и да погледате

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Брей и такава тема доживях да прочета за Голфовете...и то във форума на Хонда....не е за вярване!Влезте в dir.bg и четете на воля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

Етая тема ме убеждава че май форума клони към детски кът ;)  :angry:

 

Да спреме голфа с подписка..........темата май е за самосъзнание........ВСИЧКИ сме правили глупости по пътищата и това че не е имало инциденти си е късмет а не благодарение че караме хонда

 

Нищо лично към никой пич но ако искаш да направиш нещо по въпроса по-добре пусни в автофорумите тема от типа*За състезатели си има писти*(доста теми има с такива призиви).........а да мислиш че като спреш голфа тоя проблем ще се реши е леко казано недомислено :P  ;) (и в стил бг политик)

 

аре стегнете се малко момчета

<{POST_SNAPBACK}>

Направо и аз се чудя защо се включвам, ама нека подкрепя здравомислещите, че кой знае до къде ще стигне тази (цензура) тема.

П.П. Да не забравите после подписките, срещу Всички бензинови (а и някои дизелови вече) турбо коли, всички GSI-ки, VR6 и други коли с V6, V8, V12 и т.н. двигатели и т.н. и т.н. ;););):slap::spam:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Аз мисля ,че тая тема некой админ или "мод"...треа да я делне...! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest da6kata

На ли се сещаш че е невъзможно това..... трябва селяните да се забранят, а не голфовете. Ма какво очаквате с тия наши закони и безумните ни български нрави. Глупавите ченгета се чешат по ******** да не говорим че и те правят дивотии от сорта на дясна лента - ляв завой. И виждате какво става със виновниците в такива катастрофи.... НИЩО

много ми е интересно как ще караш бързо и невнимателно, като знаеш че ако закачиш пешеходец, директно, без НИКАКВИ обяснения отиваш за 5г на топло, а ако го убиеш - 10 минимум.

 

ЕБЕМ ТИ И ДЪРЖАВАТА!

И аз се дразня на повечето голфаджии, ама не е в голф-а проблема за съжаление. И аз правя глупости по някога.... някои дори съзнателно

 

Замислете се, във всеки един от нас има от това българско лайно.... от шибания ни манталитет. Аз се кефя на хора които го подтискат, но това го има у всеки и като че ли някои коли просто помагат на собствениците им да се изявят....... уфф писна ми!

и аз съм на това мнение почти невъзможно е да направим така че голфовете да са забранени,а това че голфаджийте са най-големите селяни на сички е до болка познато...играйте голф,не карайте голф

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

Аз мисля ,че тая тема некой админ или "мод"...треа да я делне...! :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

;);):spam::slap:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest J&D

Аз мисля ,че тая тема некой админ или "мод"...треа да я делне...! :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

Време е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Не знам дали вие сте предубедени , но аз съм трърдо против диагнозата Golf и колата която хората с такава диагноза карат !!! попринцип това си е едно старо предубеждение ,но преди няколко дни един конкретен голфист го затвърди като блъсна едно момиче на дондуков ... аз минах от там след катастрофата и искам да ви кажа че не беше приятна гледка , е знам с колко я е ударил !

 

Молбата ми е : Хора дайте да направим нещо по въпроса ,не знам какво да е - подписка или да предизвикаме референдум ама искам да се забрани карането на колата golf в България , то вече не се трае , на тия не им омръзна да минават само на червено и да карат по кварталите със сто и ..

 

ако искате ще ви постна няколко снимки които направих с ГСМ-а да видите как изглежда колата след удъра

<{POST_SNAPBACK}>

Не съм съгласен с теб, ако някой е малоумен и се държи така и като седне зад волана си има държава и закони да го съди. Относно блъснатите пешеходци, това не се е случвало само с Голфове, чукай на дърво и не си мисли, че ти си застрахован. Аз познавам случай, когато водача на автомобила просто не е могъл да реагира. Ситуации много и хора различни.

Тази тема няма никакъв смисъл.....поне можем в заключение да кажем, че е хубаво всички да бъдем по-внимателни, защото автомобила си е средство за убиване по улиците ако не внимават и двете страни - Пешеходците и Водачите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

Не знам дали вие сте предубедени , но аз съм трърдо против диагнозата Golf и колата която хората с такава диагноза карат !!! попринцип това си е едно старо предубеждение ,но преди няколко дни един конкретен голфист го затвърди като блъсна едно момиче на дондуков ... аз минах от там след катастрофата и искам да ви кажа че не беше приятна гледка , е знам с колко я е ударил !

 

Молбата ми е : Хора дайте да направим нещо по въпроса ,не знам какво да е - подписка или да предизвикаме референдум ама искам да се забрани карането на колата golf в България , то вече не се трае , на тия не им омръзна да минават само на червено и да карат по кварталите със сто и ..

 

ако искате ще ви постна няколко снимки които направих с ГСМ-а да видите как изглежда колата след удъра

<{POST_SNAPBACK}>

Не съм съгласен с теб, ако някой е малоумен и се държи така и като седне зад волана си има държава и закони да го съди. Относно блъснатите пешеходци, това не се е случвало само с Голфове, чукай на дърво и не си мисли, че ти си застрахован. Аз познавам случай, когато водача на автомобила просто не е могъл да реагира. Ситуации много и хора различни.

Тази тема няма никакъв смисъл.....поне можем в заключение да кажем, че е хубаво всички да бъдем по-внимателни, защото автомобила си е средство за убиване по улиците ако не внимават и двете страни - Пешеходците и Водачите!

<{POST_SNAPBACK}>

извинявам се за оффтопика.....ама преди време четох в едно списание за статистика която показва че годишно загиват повече хора в катастрофи отколкото хора участвали в престрелки ...и въобще при участие на огнестрелно оръжие :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Аз мисля ,че тая тема некой админ или "мод"...треа да я делне...! :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Време е

<{POST_SNAPBACK}>

НЕ

нека си седи, щото ако не сте го разбрали с подобни темички малко или много ставаме за резил..... е нека ни гледат хората...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

извинявам се за оффтопика.....ама преди време четох в едно списание за статистика която показва че годишно загиват повече хора в катастрофи отколкото хора участвали в престрелки ...и въобще при участие на огнестрелно оръжие  :D

<{POST_SNAPBACK}>

дано да го чете това дарко щото му имам зъб :D:D и той ще е следващият :D:D

е не е огнестрелно но си пазя 2 топчета във фризера :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

извинявам се за оффтопика.....ама преди време четох в едно списание за статистика която показва че годишно загиват повече хора в катастрофи отколкото хора участвали в престрелки ...и въобще при участие на огнестрелно оръжие  :D

<{POST_SNAPBACK}>

дано да го чете това дарко щото му имам зъб :D:P и той ще е следващият :lol::D

е не е огнестрелно но си пазя 2 топчета във фризера :D

<{POST_SNAPBACK}>

Голф 2-ка дизел си е колата, това е

Вижте някой от искърската среща дали ще каже нещо лошо за голфа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest theJOKER

Аз доколкото знам голфа е игра за джентълмени, другото си е просто ДИАГНОЗА!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Голф 2-ка дизел си е колата, това е

Вижте някой от искърската среща дали ще каже нещо лошо за голфа :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Мдааа, след ликенда и аз много уважавам Гоуфа :D:D:D

Дърва носи, озвучава поляната и плажа, нафта за огъня има, прагове не му трябват .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho
Отговорено (Редактирано)

айде някой да ми каже каква кола днес взе предимство на линейка с пациент ? ...дано да не се случва на никого да е в линейката в такава ситуация...забравих ... линейката се е блъснала впоследствие

Редактирано от lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

айде някой да ми каже каква кола днес взе предимство на линейка с пациент ? ...дано да не се случва на никого да е в линейката в такава ситуация...

 

забравих ... линейката се е блъснала впоследствие

<{POST_SNAPBACK}>

Е не , тоя нашия глупав народ няма да се оправи

Пешеходците като овце ,щофьорите като на състезание, вие виждали ли сте как карат в USA ?

Пешеходеца само като спре на тротоара да се огледа и без пешеходна пътека и колите спират да пресече , ама там без пешеходна пътека пресичахме само ние , американците не вървят като овце

А за това с линейката , ако беше там щяха да му съдерат гъза в съда на тоя

Това българите сме НЕхора !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vinny

Според мен не е проблема само с голфовете. Вярно, че повечето от управляващите ги са *@$^*$&*&%&* обаче има и нормални хора, които ги карат. Незнам по каква причина аграрите ги влекат точно тия колици, но е факт. И аз не съм им голям фен след като един идиот с 3-ка си изпусна съединителя и ми изпраска хондето отзад на Шипченски проход на светофара ама..... хайде няма да ги мразя много. Кажете някой тенекиджия по повода, че ми е хлътнала малко веждата след тоя случай :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Venci

Пешеходците като овце ,щофьорите като на състезание, вие виждали ли сте как карат в USA ?Пешеходеца само като спре на тротоара да се огледа и без пешеходна пътека и колите спират да пресече , ама там без пешеходна пътека пресичахме само ние , американците не вървят като овце Не е до само до голфа.... Вчера на светофара, на десен завой спрях да минат пешеходците и познайте, поне две коли зад мен почнаха да ме освиркват, ама не ми се занимаваше с панаири. Миналата седмица щях да имам меле с бакшиш, относно това че не се спира по средата на булеварда... абе във Варна вече е да си е :P е майката. И не бяха голфаджии. Просто по-голямата част от държавата ни движи на голф. Те някой хора не са в час, с предимството на Хондите. Те знаят-" абе много са им скъпи частите", това е като мантра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

А най се дразня ,че на светофарите всички спират на пешеходната пътека , ако някой остане зад нея поне 2-ма ще минат отпред , абе не е истина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

А най се дразня ,че на светофарите всички спират на пешеходната пътека , ако някой остане зад нея поне 2-ма ще минат отпред , абе не е истина

<{POST_SNAPBACK}>

Тва е много гадно вярно .... най-кофтито е че по едно време се усетих че и аз бях почнал да го прихващам :P

Сега обаче стоя яко назад , та да виждам там ония цифрички дето броят горе :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

относно пешеходните пътеки, отдавна пешеходеца няма предимство на тяхно има и друго нещо, което изглежда повечето шофьори не го знаят - не е нужно да е маркирана (очертана) пешеходната пътека - по закон продължението на тротоарите на пътното платно е пешеходна пътекатака че на всяко кръстовище има 4 пешеходни пътеки, дори и да не са маркираниа относно тези, дето спират на пешеходна пътека и гледат като на***ни, един приятел 120 кила не пропуска да изрита калника на всяка такава кола, дето му е на пътя докато пресича ... ама и това е част от чалгата ;) най-малкото не е това начина, а по-скоро каскетите да вземат да направят нещо освен да дрънкат -- толкова са смешни вече, че хората спокойно си правят нарушения пред тях и те не реагират изобщо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Manolov
;) Е в Ямбол вече почти всички спират на пешеходните пътеки.Полицията реши да ни научи и на всички крастовища и клучови пътеки по 1 полицай без кола си седнал и я не спреш става с палката и вади кочана от чантата и ти пише.Чесно да ви кажа мнооого помогна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Верно?!?!?! баси, пратете малко и при нас!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...