Jump to content
MAD DOG

Преброяване на пенсионерите

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Вехти маймуни,мисля да пробвам да ви извадя от дупките(ако още четете форума де).Идеята ми дойде след случайна среща с един фен който не бях виждал от години,а преди се виждахме редовно по срещи.И понеже много ми се прииска да ви видя муцуните,мисля:Следващата неделя,пада се 24.07,да се кача на обръщалото на стадиона да смушкам някоя бира на барчето откъдето започна всичко.Това някъде към 20.00ч.,не по-рано че жега...За тия които ше се напънат да дойдат,моля бъдете точни.Никой няма да ви чака...пиенето започва веднага. :D П.П.:за хората които нямат отношение по темата - ако обичате,въздържайте се от недомислени коментари че имам цели 100% свободни за уорн за псуване на съфорумец. ;)

Редактирано от MAD DOG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може ли един не толкова вехт маймун-като мен да дойде и да пие с вас по бира.Поздрави и до неделя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дедита,лъскайте талигите.Следващата среща - догодина по същото време.Аз вероятно ще закъснея леко,но ще съм на линия. ;)За тая вечер де,за догодина кой знай...

Редактирано от MAD DOG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КучеФФ , май сме тотално от@бали чичките ... кат глеам огромния интерес ... саа ако беше казал да О'дрифтим кръга моеше и да са замисла , ти некфи скучни бири !! :P Мойта 'онда понеже я акат фтичките ф момента, моя да дода по чефли да лъзнем по една лимуната , ако ма приемаш "без форма" , апропо трЕсни ина жица кат прегърнеш "шишичката на чичката" ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха,мислиш че твойта е мръсна?Изчакай да видиш мойта работна колица.... :D Бройката на чичките и дедитата не ме тревожи.В началото пак си бяхме само двамцата. :) .Аз стартирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех изтърваф старите ви муцунки,но искрено се надявам докато не е свършило летото да напрайм един римейк ако ще и без каруцити: :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...