Jump to content
Guest ASUSfen

Колена 90 градуса нераждаеми

Recommended Posts

Guest ASUSfen

Кажете плс къде мога да намеря колена 90 градуса , 63 мм външен от неръждаема стомана за генерация в София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho
:worthy: извинявам се....но ако правиш колектори е желателно да ти са огънати тръбите...защото при заварката се получава нагар от вътре на тръбите и е като преграда за газовете...просто тряя да са адски прецизни при заварката.......но може и с колена....и мисля че ще намериш навсякаде кадето продават неръждавеика...тръби и такива неща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

:worthy: извинявам се....но ако правиш колектори е желателно да ти са огънати тръбите...защото при заварката се получава нагар от вътре на тръбите и е като преграда за газовете...просто тряя да са адски прецизни при заварката.......но може и с колена....и мисля че ще намериш навсякаде кадето продават неръждавеика...тръби и такива неща

<{POST_SNAPBACK}>

За 1 приятелче са , иска колена и аз му търся колена , той си знае какво прави

Ако някой може да даде точен адрес на магазин или склад ще съм благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

Хора , дайте някой адрес на магазин да ида да свърша на колегата работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASRACING

Такива колена съм купувал от Пловдив, цената е около 10лв на бройка. Едната фирма се казва Атали, мисля, че има и в София, трябва да провериш в интернет за някъкви координати. Ако не може да намерите, мога да ви купя и изпратя по куриери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

аз имам един въпрос .Може ли да се сложат алуминиеви тръби ,вместо стоманени или от неръждавейка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

аз имам един въпрос .Може ли да се сложат алуминиеви тръби ,вместо стоманени или от неръждавейка?

<{POST_SNAPBACK}>

Алуминий не става, а Неръждавейка става, фром никел също :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

Такива колена съм купувал от Пловдив, цената е около 10лв на бройка. Едната фирма се казва Атали, мисля, че има и в София, трябва да провериш в интернет за някъкви координати. Ако не може да намерите, мога да ви купя и изпратя по куриери.

<{POST_SNAPBACK}>

Тая фирма нещо немога да разбера къде и е софииския офис :)

Ако някой се сеща за друга да свирка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho
Отговорено (Редактирано)

гр.София ж.к. Разсадника бл.9 вх.Б партер тел: 02/828 38 83, 02/929 19 41 Факс: 02/920 00 35 e-mail: simeon73@unitednet.bgА ето тука е офиса на Фирма Атали...От там съм взимал мойте тръби..май.. гр. София 1000адрес: жк "Сердика"ул. "Гюешево" № 83тел./факс: 02 920 07 09тел.: 02 920 11 25e-mail: office@atali-bg.com ..може да съм бил полезен !!!

Редактирано от mihho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Ако искаш имам INOX(неръж.)- колена 90 градуса 60,3х2 - 17,80лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASRACING

гр.София

  ж.к. Разсадника бл.9 вх.Б партер

  тел: 02/828 38 83, 02/929 19 41

  Факс: 02/920 00 35

  e-mail: simeon73@unitednet.bg

А ето тука е офиса на Фирма Атали...От там съм взимал мойте тръби..май..

 

  гр. София 1000

адрес:

жк "Сердика"

ул. "Гюешево" № 83

тел./факс:

02 920 07 09

тел.:

02 920 11 25

e-mail:

office@atali-bg.com

 

..може да  съм бил полезен :tease:

<{POST_SNAPBACK}>

Ами остава да почерпи. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

аз имам един въпрос .Може ли да се сложат алуминиеви тръби ,вместо стоманени или от неръждавейка?

<{POST_SNAPBACK}>

Алуминий не става, а Неръждавейка става, фром никел също ;)

<{POST_SNAPBACK}>

абе важно ми е да олекотя генерацията ,и за това се интересувам от по леки сплави. помагайте моля ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

аз имам един въпрос .Може ли да се сложат алуминиеви тръби ,вместо стоманени или от неръждавейка?

<{POST_SNAPBACK}>

Алуминий не става, а Неръждавейка става, фром никел също :P

<{POST_SNAPBACK}>

абе важно ми е да олекотя генерацията ,и за това се интересувам от по леки сплави. помагайте моля ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Б....х ма.....му и от генерация ли по4нахте да олекотявате? ;):unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

аз имам един въпрос .Може ли да се сложат алуминиеви тръби ,вместо стоманени или от неръждавейка?

<{POST_SNAPBACK}>

Алуминий не става, а Неръждавейка става, фром никел също ;)

<{POST_SNAPBACK}>

абе важно ми е да олекотя генерацията ,и за това се интересувам от по леки сплави. помагайте моля :P

<{POST_SNAPBACK}>

Б....х ма.....му и от генерация ли по4нахте да олекотявате? ;):unsure:

<{POST_SNAPBACK}>

е .... па ..мнооо ясно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

ами махай я ..за какво ти е :) остави само колекторите и една тръба да духа под купето ... може да намериш и някой да ти сметне един резонатор ,ама кой ще е това не знам , аз вече забравих да смятам и ако трябва сега да се уча пак ще полудея :) .. ама може и готов да си го намеришП.П. нали знаете че така със самоделки има шанс да свалите мощност вместо да повишите ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN
Отговорено (Редактирано)

Ako някой се интересува от тръби и колена ето: ЦЪК цените са наедро, но се продава и надребно.

Редактирано от NCN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

П.П. нали знаете че така със самоделки има шанс да свалите мощност вместо да повишите ?

<{POST_SNAPBACK}>

Не и ако си наясно с нещата! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

П.П. нали знаете че така със самоделки има шанс да свалите мощност вместо да повишите ?

<{POST_SNAPBACK}>

Не и ако си наясно с нещата! :D

<{POST_SNAPBACK}>

ами аз лично не съм много наясно ,но знам само ,че производителност на тия части се получава с много сметки и всичко останало е само късмет ...на око не става ... ако най-големия максимум на стоящата вълна ( ако въобще я докараш на око стояща) се падне в тръба а не на широко в гърне ,може да се получи запушване сс по-високо налягане което се движи бавно по колекторите нагоре и така направо ще умориш двигателя ...гърнетата няма да издухват а ще засмукват :D такова нещо съм виждал на служебния ми форд с българско гърне ,само-че тия дето слагат гърнета не можаха да си го обяснят защо така стана ,а те скъсиха малко тръбата преди гърнето за да влезе ...айде както и да е такива сакътлъци рядко стават ,играйте си наволя :P ...няма да ви преча повече :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...