Jump to content
Guest BasiDi

Jazz

Recommended Posts

Guest BasiDi

От известно време се навивам да сменя Шатъл-а с нещо по-малогабаритно и донякъде - по-икономично, но се колебая между добрия стар изпитан CRX (честно, сърцето ме заболява от скапаните дупки, иначе избобщо нямаше да се замисля) или мъника Jazz, който обаче само съм виждал от далеч. Да де, все пак е Хонда ;) Молбата ми е ако някой има впечатления от експлоатацията на Jazz в реални софийски условия да ги сподели. До работа и обратно са ми около 40 километра на ден, уикендите често навъртам по 500-600 километра. И във връзка с последното - как се държи Джаза на дълъг път? Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest poliqka

каъв джаз имаш предвид - аз имам впечатления от такъв 87-88 ма и то доста добри направо е железен и има огромен диапазон на разход

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BasiDi

Предвид лекия финансов дефицит - тъкмо нещо такова, около 88ма година. малко ме плашиш с тоя "широк диапазон на разхода". Добре де, Шатъла ми лапа 9.5-10/100 газ ако не превишавам 120км/ч при нормалното ми каране, което не е точно спокойно !!!. Почти няма разлика градско и извънградско. можеш ли да ми дадеш някаква ориентировъчна цифра за разхода, независимо газ или бензин на нормално (като за Хонда) каране?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

абе пич, въртиш по 5-600км уикенда, къф Джас те гони???????Вземи си раница по-добре :tease: това си е чисто градска кола, най-много по околовръстното да я разкараш. Ако те плаши 9-10/100 разход на газ, я ми обясни къде ще побереш в джазката АГУ+ багаж за 2 дни на 2-3 души, че и тях и като стигнете накъдето сте тръгнали, няма ли да се чувствате поне 2 часа като дърводелски метъри :ppp Или на бензин мислиш ще ти е по-евтино? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest poliqka

вярно е джаза е за пениз и за из града много добър за жена или за първа кола за тийнеиджър понеже есупер лек и малък- кара се много лесно: като за дете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Тъкмо ме запалихте да взема една Джаска на жената но като гледам в мобилето, има само 2002г. и 1987г. Има ли някой друг модел на Хонда по-малък от Сивик? Повече от 5 000 лв. не ми се дават, а и не ми се иска да е над 10 годишна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...