Jump to content
lubosilvi

Спешно помагайте колеги

Recommended Posts

Здравейте колеги нуждая се спешно от мнение ако някой може да даде компетентно такова. Отскоро имам акорд аеродек ф20б3 УСА версия и от няколко дни при завой надясно (предимно понякога а и при ляв завой) се чува тракане(чаткане) като на заминало каре проблема е че се чува и при ускорение според мен когато е леко завито надясно отново защото когато дръпна волана леко на ляво не го чувам при ускорение. Закарах колата още на другия ден на "майстор" и ми каза че са 2те вътрешни карета а сега брат ми в БГ обиколи цяла старозагорска област и на всякъде казват че е почти невъзможно да са вътрешни и че през годините са продали едва няколко такива и често се бъркали от майстори да не говорим че живея в Италия и тука майсторите не са от най кадърните и като нищо могат да объркат. Та мога ли по някакав начин да проверя кое точно ми трака преди да дам 200лв за вътрешни карета от който да нямам нужда благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колега.Така както си написал по горе става дума за външни карета.Предполагам щракането на този етап е леко.Караи още известно време така (примерно 200-300км) и ако щракането се засили ще си ситурен,че са външнитекарета.Успех.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите имам проблем с двигателя на сивик 1.3 75 коня счупен ми е лагер на распределителен вал които свързва бензиновата помпа с една дума ми е счупен распределителния вал от каде мога да си взема на не космическа цена и някои от вас може ли да даде едно рамо мерси предварително :) до сряда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За Акорда - външните карета са.

 

За Сивика - как счупи вала???

 

Глава - 50 лева.

Редактирано от Sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите имам проблем с двигателя на сивик 1.3 75 коня счупен ми е лагер на распределителен вал които свързва бензиновата помпа с една дума ми е счупен распределителния вал от каде мога да си взема на не космическа цена и някои от вас може ли да даде едно рамо мерси предварително :) до сряда

Ако някой друг има съвсем различен от моя проблем моля да се чувства свободен да си пише в темата като колегата с вала!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...