Jump to content
combo

Скърцане отзад

Recommended Posts

Първо здравеите на всички.Проблемът ми е следния,когато карам не се чува нисщо и когато вляза в дупка също,само когато мина през легнал полицаи се чува.Тампоните на амортисьорите отдоло са чисто нови и големите на моста също,струва ми се че са горните тампони на амортисьорите.Питам,ако някои се е сблъсквал с този проблем да си каже мнението.Благодаря предварителни на всички .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скърцане отзад, но вътре в колата или отвън, сигурен ли си от къде точно идва самото скърцане...защото може и кора в багажника да е, случвало се е и тампони на вратата на багажника дори ;) Ако си сигурен, че е отвън със сигурност е тампон, но кой точно е хубаво да се погледне на място - щом си сменил големите, огледайте другите.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е колата?Ако е хечбек(английски) виж кората на багажника

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За англичанка виж още дали не е крика. Знам, че звучи абсурдно но на моя му скърцаше дръжката и като мина през дупка, неравност и го разтреса и проскърцваше. Също може да видиш дали ти е затегната резервната гума. След тия неща при мен изчезнаха част от странните шумове, така че споделяй ако намериш нещо:)Иначе моето окачване е наред - проверявано е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...