Jump to content
nex5

Краш тестове...

Recommended Posts

Някой може ли да даде краш тестове на акорд преди 1998ма 5та генерация купе както и англичанките за да разбера коя е по издръжлива ?

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да няма да участваш на онея състезания в една арена дето се блъскат коли, ако е така направо те съветвам да си земеш Volvo или Saab! :lol:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да не си stranger in moscow с нова регистрация? (Регистрация: 08-юли 11)

 

Колко струва първоначалното обслужване на втора употреба акорд 5та генерация англичанка , както и 5та генерация us coupe, преди 1998ма!

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм, но ми стана интересно как се държат хондите в краш тестове а в тубата има само за съвременните хонди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм, но ми стана интересно как се държат хондите в краш тестове а в тубата има само за съвременните хонди.

Лошо, много лошо...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за

. А ето и
за Accord '97 срещу Toyota Sienna (напиши едно honda accord 1997 crash test и ще излязат още). Това за клипчетата, ако искаш просто да видиш колко точки (звезди) имат на тестовете, ето една страница. При всички случаи, Accord ще е по-добре от Civic, ако те интересува единствено как се държат при удар. То там вече зависи кой кого удря и с каква скорост. Да не ти се налага... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Акорда е добре. Я вижте сивик 5та генерация.. След като видях краш теста на сивикчето направо ми се доплака:(

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво си очаквал от кола, която тежи 1 тон. и стара на 20 години.Ламарините на старите японки са адски тънки.Катастрофирал съм с Мазда 323 в едно волво и познай резултата. Предницата се компресира на половина, а волвото си счупи фар и пукна бронятаСивикът 5г е точно същото поколение автомобил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се случва на никой да разбира колко му е здрава Хондата по този начин.Като гледам за Акорда все едно е опаковка от вафла.За Сивика незнам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип най-безопасната Хонда доколкото знам е Jazz.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...