Jump to content
binzina_skapp

Има ли някой от Димитровград

Recommended Posts

:) има ли някой от д-град,ако има можем да се организираме веднъж седмично някаде,омръзна ми на кафетата да се обсъждат само бмв-та и мерцедеси,......искам да чуя и японска реч...:) Поздрави......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси момчето с червения рекс, май сте само вие двамата. Ако не - Хюстън ти е на 10 минутки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ела до Хасково някоя неделя ако искаш може и да си замерим колите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не тази неделя,другата седмица съм там,,..а момчето с рекса съм го виждал,но не го познавам,имаме един паркинг дето всяка вечер се сабират компании с колите си,ама една хонда не се спира,.... нека харесва ми да се различавам между тройките и Ц-етките....поздрави...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз както вече казах понякога се завъртам по Димитровград,но не с колата.Живот и здраве скоро и с нея да дойда. Май месец като бях засичах един прелюд 4ген. Черен или тъмносин беше.п.п. Ако те видя колега ше се обадя.Любопитно ми е да разгледам 5ген. Поздрави. :D

Редактирано от pikaso906

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Черен е,старозагорска регистрация,наскоро се пребирах от пловдив с прелюда,и на изхода от село Добрич видях че насреща идва сащия прелюд 5 ген.,сребрист хасковска регистрация,човека ми присветна и бибитна както и аз,на вазраст беше над 40,ама като ме видя се ухили до уши.....и супер се зарадвах,щото само хондажийте се поздравяват така,марка коли само за ценители според мен,......Поздрави...

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз така се поздравявам с другите.В петък вечерта съм там до понеделник.Дано се засечем.

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

дано колега........неможе да не се засечем в нашия малък град....ама и аз си падам малко селянче,та ту на село ту в града.....и пий едно кафе вечер отвънка на витото да гледаш селски изспълнения.....:D

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз.Живея във вилната зона.Но слизам по града за провизии с едно червено рено рапид. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

разбирам те колега,...поне ползваш друга кола за провизии,на мен ми се наложи да сложа в багажника на хондата 2 чувала зърно и да ходя да го меля за прасенцата....срам и позор,ама ко да се прави.....селянче.........ама с хонда......:lol: :lol: :lol: прасенцата са до време/зимата/,прелюда е вечен....поздрави...

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...