Jump to content
kazadores

Майстор за генерация

Recommended Posts

Здравейте колеги.Търся сериозен майстор за генерация в София.Ако познавате някой моля кажете мнения и отзиви.Ако някой може да постне и снимка на нещо правено от съответния човек ще съм благодарен.Изискването ми е майстора да работи много качествено и чисто,понеже имам високи критерии.Цената за момента не е фактор,интересувва ме предимно качеството.Чувал съм за Ники Пейчев в Надежда,но почти не съм виждал негови работи.По доста форуми го хвалят и явно е добър човека,но все пак преди да действам,предпочитам да чуя няколко мнения.Все още не съм решил дали генерацията да е от неръждавейка или алуминизирани тръби...смятам,че на място майсторът ще даде акъл.Трябва да ми се изработят тръбите от колектора до преди крайното гърне (понеже то ми е чисто ново),понеже моите са правени в КRAFT и явно са ми сложили по-тънки от фабричните,а и резонаторите са вече на 18 год :) Благодаря на всички отзовали се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам,генерацията на Стефчо е доста сериозна.Някакво инфо за този колега,който я е правил?тел или къде се намира... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти пиша на скайпа след работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един сервиз в дружба 2, мой познат много съм доволен.Човека се казва Петър тел. за връзка /0889 917 953/.сервиза се намира тук:http://www.bgmaps.com/link/01A7A6683ECEB8FA64AF7C2DF93BFC50

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих точния човек.Казва се Драго от Extreme Tuning.Няма равен!!! Темата може да се затваря :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...