Jump to content
eskinazi

Конденз в казанчето за хидравлична течност.

Recommended Posts

Здравейте на всички ,имам следния проблем след дълго каране на колата се образува конденз в казанчето за хидравлика.Става въпрос за сивик 5та хеч д16з7 мотор.И следователно ми се разрежда течноста от червена става розува и зимата при ниски температури замръзва.Да отбележа само че сам сменил хидравличната помпа на колата+маслото,и пак същият проблем.Хидравличната рейка се държи добре за сега,смисъл не тропа не лопа завива си добре,но като отворя капачката на казанчето се стичат капки вода.Ако имате някакви идеи ще съм ви благодарен ако споделите от какво може да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , никъде няма връзка между охладителната система и хидравликата,поне аз не знам.Виж капачката на казанчето на хидравликата.Само от там може да влезе вода,а маслото да розовее си мисля ,че или е малко или помпата тегли въздух от някъде и го разпенва.Какъв му е цвета когато колата не е палена?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега водата не може да разреди маслото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи колата като е в покой,и погледна капачката на казанчето нйама конденз,но покарам ли поне 10км вече има капки вода по капачката.Следователно след нйколко месеца вече от червена теност става РОЗУВА.Помпата е сменена с друга но резултат няма.Капачката на казан4ето е здрава,общо взето казанчето е здраво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...