Jump to content
Victor12y

Газов инжекцион за d14z6

Recommended Posts

Здравейте,от скоро имам Civic седма генерация, d14z6 и обмислям да сложа газов инжекцион.След мног четене из форума харесах следният сервиз http://veskony.com/ (намерих го тук).И въпроса ми е някой дали е слагал ГИ на този тип двигател и ако може да даде някакви отзиви.Какво е сложил, разхода който му дава, някакви проблеми при инсталацията и т.н.Поздрави и безаварийно каране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз като гледма много добри отзиви за този човек. Май на доста колеги от тук е слагал ГИ, така че проблеми няма да имаш. Само че според мене сложи си системата на Stargas. Доколкото си спомням това са едни поляци, но в бранша са от мнооооооого години и доколкото се сещам никога не са се излагали с лошо качество или проблеми.

Редактирано от Vitasik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора и аз се насочих към Stargas.Човека и в почивка до 5-ти, така че тогава ще имам повече инфо за самата система.Дали някой знае как е д14з6 с ГИ ? Предната колица беше с 1.8 двигател и сега ми се струва малко тромава Хондичката, та да не я спъна още с газта?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На газ може да се направи да вьрви повече и от на бензин. Зависи как ти я настроят. Аз за това си взех фобос защото има 3 режима на работа които може да си ги корегираш с софтуерно. Например оригинално са настроини на + и - 3% от нормалните настройки. От софтуера може да си ги промениш тия проценти на колкото си искаш. Оделно през няколко седмици излизат нови абдейти за софтуера които могат да се свалят безплатно. Аз лично сьм вьзхитен от софтуера на фобос и още повече ми харесва че се продават и кабели за настройка на ниски цени и си я настройвам по мое осмотрение. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ето един тел.0883311918 Теодор .Момчето е сериозно ще ти обясни всичко.Лично мое мнение е че толкова скъпа уредба не ти трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ето един тел.0883311918 Теодор .Момчето е сериозно ще ти обясни всичко.Лично мое мнение е че толкова скъпа уредба не ти трябва.

С моя опит - Хонда са доста гъвкави в отношение газ. Имах 2 хонди и двете бяха с най-проста система.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така от днес съм с ГИ, поставен от Веско. Бутилка на мястото на резеревната гума (39 литра), другата седмица смятам да сложа и системата за омасляванен на клапаните.Утре ще беде теста на дълъг път, до Сопот и обратно :)Като имам повече впечетления, ще допълвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Жалко че няма да можеш да я засечеш от пьрвия пьт заради вьздуха който е в бутилката. Много ми е интересно колко Л/100км ще гори повече от на бензин. Според мене ще е 1,5л-2.0л над бензина. Ще чакаме с интерес да споделш:)Ще е интерсно да покажеш монтажа. С каква инжекторна рейка е? Шумна ли е или не се чува като е затворен капака?

Редактирано от mom4i74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...