Jump to content
Guest suhoi

нещо нередно има в д15б2

Recommended Posts

Guest suhoi

Не иска да набира изобщо преди 2500 оборота,не иска да набира след 4000 оборота,след нея винаги мерише на тежко-като на недоизгорял бензин,не гори много,сменени са свещи,катализатора е махнат,ламбдата е наред,филтрите са чисти.какво ли е това..регулатор на бензин или????......нещо взех да се изморявам!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASRACING

Не иска да набира изобщо преди 2500 оборота,не иска да набира след 4000 оборота,след нея винаги мерише на тежко-като на недоизгорял бензин,не гори много,сменени са свещи,катализатора е махнат,ламбдата е наред,филтрите са чисти.

 

какво ли е това..регулатор на бензин или????......нещо взех да се изморявам!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Да не би да е сдиплил някой от датчиците в делкото. Свети ли жълтата лампа на ЕЦУ-то?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Diado Mraz

При мойта Д15Б2 го има абсолютно същия проблем.Мисля че Демон-а беше писал в някаква тема, че и неговата е имала подобен проблем (може и да греша). Така, че нека батко да си каже тежката дума.Ще сте му благодарни :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest suhoi

При мойта Д15Б2 го има абсолютно същия проблем.

 

Мисля че Демон-а беше писал в някаква тема, че и неговата е имала подобен проблем (може и да греша). Така, че нека батко да си каже тежката дума.

Ще сте му благодарни :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

А на Демона има ли му някой телефона? да взема да го попитам това-онова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

При мойта Д15Б2 го има абсолютно същия проблем.

 

Мисля че Демон-а беше писал в някаква тема, че и неговата е имала подобен проблем (може и да греша). Така, че нека батко да си каже тежката дума.

Ще сте му благодарни :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

А на Демона има ли му някой телефона? да взема да го попитам това-онова

<{POST_SNAPBACK}>

първо си попълни профила :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest suhoi

При мойта Д15Б2 го има абсолютно същия проблем.

 

Мисля че Демон-а беше писал в някаква тема, че и неговата е имала подобен проблем (може и да греша). Така, че нека батко да си каже тежката дума.

Ще сте му благодарни :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

А на Демона има ли му някой телефона? да взема да го попитам това-онова

<{POST_SNAPBACK}>

първо си попълни профила :D

<{POST_SNAPBACK}>

Какво точно не е наред в профила ми?!?! И откъде да знам това,което напиша дали ще ти хареса?!??!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASRACING

Еми сигурно се има предвид от кой щат си. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest suhoi

Еми сигурно се има предвид от кой щат си. :)

<{POST_SNAPBACK}>

OK! Променям щата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

ако имаш възможност пробвай със смяна на регулатора, но бъди готов да разбереш че не е от това..... Незнам дали свикнахте с идеята, но Д15б2 е един прекрасен и издържлив двигател, който рядко прави проблеми, но като ги направи диагнозите са трудни... синдрома д15Б-зле е познат на много ( с две думи - странна работа са проблемите при този двигател и просто трябва да се пробва замяна на части докато не се оправи)а на тема Демон-а: Не го мислете него. На Д15Б2 най-проблематичен му е инжекциона, а демон-а отдавна не е с инжекцион от д15б2. Всички подобни заглъхвания, замисляния и невървене изчезват като се сложи пълен инжекцион, но пък това е скъпо и не е за всеки.... просто го ползвам като илюстрация че точно инжекциона е ахилесовата пета на Д15-ката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon
Отговорено (Редактирано)

А на Демона има ли му някой телефона? да взема да го попитам това-онова

<{POST_SNAPBACK}>

Давай на лични, на всеки съм отговорил....

 

а на тема Демон-а: Не го мислете него. На Д15Б2 най-проблематичен му е инжекциона, а демон-а отдавна не е с инжекцион от д15б2. Всички подобни заглъхвания, замисляния и невървене изчезват като се сложи пълен инжекцион, но пък това е скъпо и не е за всеки.... просто го ползвам като илюстрация че точно инжекциона е ахилесовата пета на Д15-ката.

:)

 

.....всъшност навремето при мен имаше заглъхване и го реших със смяната на регулатора и прочистване на дюзите. Но както Емо каза, че това може да е от още 100 причини. Наистина ако се сложи една пълна инжекция се забравя за всякакви такива досадни проблеми. Да ме говорим, че и мощността расте :)

 

 

п.п. Имам цяла инжекция за Д15 оригинална в перфектно състояние. При мен не заглъхваше никъде. Мога да я дам доста изгодно на някой нуждаещ се. Липсва и само бенз. регулатор.

Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest suhoi

Май към пълен инжекцион клонят нещата-не знам дали има смисъл да продавам колата,заради глъхнене и т.н.Мисля,че струва около 700 лв? или не съм прав?Разходът променя ли се много-това не е важен въпрос де:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Май към пълен инжекцион клонят нещата-не знам дали има смисъл да продавам колата,заради глъхнене и т.н.

Мисля,че струва около 700 лв?  или не съм прав?Разходът променя ли се много-това не е важен въпрос де:(

<{POST_SNAPBACK}>

400 лв и евентуално още 100 лв за работа те управят :) ако не и по-малко , зависи как ще намериш частите :P разхода с пълната инжекция ще ти падне ако не я ръчкаш , т.е. нормално каране !!! мене ако не ме влечеше силовия тунинг , пълната инжекция на д15-ката ми щеше да е задължителен !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon
Отговорено (Редактирано)

При мен разхода след смяната на инжекцията си остана същия, все си е около 7-8 градско, но върви повече :(

Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest suhoi

дали чичко Омбре ще се навие да намери нужните части и да оправи возилото ми? или пък кой друг може да свърши читава работа?...а пък предполагам,че ще ми тябва и друг филтър??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

ми чико Омбре може да ти намери някой чарколяк..... а за другите ще помагаме, нали затова сме клуб. Иначе 700лв ако ги имаш ще са ти перфектни за офанзивата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...