Jump to content
Guest Mario Pankov

проблем с палене на Сивик

Recommended Posts

Guest Mario Pankov

Имам Сивик 1.5, 94`, седан. D15B2. Когато е влажно времето колата не пали и се държи като задавена. Ако случайно запали е с много причукване, сякаш работи на 400-500 оборота докато не поеме и не я изфорсирам. След това се оправя. Този проблем се появява само когато вали по-обилно и времето е много влажно. Гледах дистр. капачка - здрава е, гарнитурата я смених. Нови свещи и кабели и нищо. Пак същият проблем. Може ли някой да ми каже какъв е проблема и как да го отстраня? На други условия, вкл. зимата нямам проблем. Пали отрас. Благодаря ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Погледни капачката на тъмно,когато запалиш колата.Моята беше спукана и само така я разбрах , симтомите бяха същите:thumbs1:.При влажно време се овлажнява и трудно пали :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zmeq

100 проц кабели и дистрибуторна капачка и моята имаше сащия проблем , смених ги и сега е ок

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mario Pankov

Ами ще сменя всичко но вече го правих и проблема си остана. В tuning.bg ме посъветваха да сменя бобината. А за кабелите, някои знае ли къде мога да си купя по-евтини щото ориг. са 154лв?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zoro

и аз имах същия проблем .В сервиза "хванаха"проблема с пуловелизатор за почистване на стъкла.При работещ ДВГ понапръскаха кабелите и капачката ио то си пролича. Опитай за да избегнеш излишни разходи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest p0nka7a

Дистрибутора е . смени го и при мене беше тъка хем беше адски нивинаа пукнатинка и пак оакзва влияние , мисля че е 25-30 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

бобината е лошо ако е :) , така че по-добре пръскай там водица и се надявай нещо друго да се издаде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...