Jump to content
Milen_Sto

Поредна глупост....

Recommended Posts

Колеги, обади ми се брат ми, пристигнала ми е честитка от 3 юни - на извънградски участък, ограничение 40км/ч и са ме снимали с 51 или 54км/ч!!! Мислех, че снимат, ако си с 24км над ограничението, поне това казаха по БТВ преди месец време.... Както и да е, да те снимат извънградско със скорост до 60км е направо гавра и простотия! Изпросени от системата 50лв :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицията на сапун. Наистина почва да писва това поведение на супермени и прочие.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може на извънградски път да има ограничение 40км :blink: егати простотията :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добре де,кое е пълна глупост всъщност?Не е ли глупост че си карал над ограничението с несигурна надежда , че репортажа даван по ТВ да е верен?Т.е. си се опитвал да минеш между шамарите:)Ние тук всъщност сме на далавера,щото никъде по света го няма това на ограничение 50 км/ч спокойно да си караш с 60км/ч.Навсякъде карат с малко под самото ограничение и дори 1км/ч отгоре ги прави нарушители , които са глобявани сериозно.Така че вместо да ревеш за несправедлива глупост или за каквото там ревеш,се замисли кой е виновен и за какво.И сега просто си понеси последствията.Поздравления за контролните органи,хубаво е че свалят толеранса.Ограниченията наистина са тъпо извънградско ама за тях не отговарят от КАТ,а от пътна инфраструктура ако не се лъжа.КАТ в случая не са виновни,по-скоро трябва да се борим за ъпдейтване на тия знаци по републиканската пътна мрежа.

Редактирано от prelude
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло не съм се надявал да мина м/у шамарите, но на ИЗВЪНГРАДСКИ път да ме глобят, за това, че карам с 50км - е това е пародия и глупост!!! М/у другото където съм сниман няма стационарна камера, явно хората са били миширали в някоя цивилна кола с камера и са натискали "снимай", независимо от скоростта :) Та мисълта ми беше - това са изпросени 50 кинта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да почнат да глобяват и на магистрала ако караш с 90... то друга простотия май не остана. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло не съм се надявал да мина м/у шамарите, но на ИЗВЪНГРАДСКИ път да ме глобят, за това, че карам с 50км - е това е пародия и глупост!!! М/у другото където съм сниман няма стационарна камера, явно хората са били миширали в някоя цивилна кола с камера и са натискали "снимай", независимо от скоростта :) Та мисълта ми беше - това са изпросени 50 кинта!

стационарна камера не е имало,но явно е имало ограничение 40км/ч.....той целия проблем идва от табелите оставени от бай Тошово време,които трябва да бъдат променени.а държавата се е доказала с къде по-груби прояви,че иска да ни изцеди до последна кръв-това не трябва да ни очудва.50 кинта от теб,50 от друг......добра сума ще съберат накрая.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, прави сте, че ограниченията трябва да се спазват и нарушителите да се санкционират. Но замислете се реалистично... Да вземем за пример пътя София - Варна - след края на магистралата - ограничение 90. Окей, бедна държава, няма пари - разбираемо. Но колко безумни ограничения има наслагани за разните му там бензиностанции и разклони, където я мине кола веднъж на високосна я не.Толкова ли е трудно да се почистят безумните ограничения и където има разклони да се направят ленти за ускорение? Това е главен път все пак?!? Като няма пари за магистрала поне да е малко като хората.За дупките и т.н. няма нужда да коментирам. Няма да коментирам и къде отиват всичките тези пари от глоби и прочие (за нови камери, а не за нови пътища).Така че стига сте нападали колегата - съгрешил е, ще си понесе наказанието и иска да се оплаче - нали затова е форума?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, прави сте, че ограниченията трябва да се спазват и нарушителите да се санкционират. Но замислете се реалистично... Да вземем за пример пътя София - Варна - след края на магистралата - ограничение 90. Окей, бедна държава, няма пари - разбираемо. Но колко безумни ограничения има наслагани за разните му там бензиностанции и разклони, където я мине кола веднъж на високосна я не.Толкова ли е трудно да се почистят безумните ограничения и където има разклони да се направят ленти за ускорение? Това е главен път все пак?!? Като няма пари за магистрала поне да е малко като хората.За дупките и т.н. няма нужда да коментирам. Няма да коментирам и къде отиват всичките тези пари от глоби и прочие (за нови камери, а не за нови пътища).Така че стига сте нападали колегата - съгрешил е, ще си понесе наказанието и иска да се оплаче - нали затова е форума?

Не го нападаме,по-скоро му обесняваме защо няма нужда от тази тема и че проблема не е в тия дето го глобяват,а в тия дето отговарят за табелите по пътищата.И с това последното си в много голяма грешка,щото тоя форум заприлича на детска градина от доста време насам.Чакам всеки момент тема от сорта : ' да си бърша ли задника с хартия след като ходя до тоалетна или направо да се мия'Малко от малко трябва да отсяваме нещата,едно време като не е имало такива форуми дали някой глобен е викал от балкона за съвет според теб?Дръжте се като големи хора,разсъждавайте и ако все пак стигнете до обвинение-поне гледайте да обвинявате правилните виновни.
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...