Jump to content
jaydog

Honda civic предна броня допитване

Recommended Posts

Решил съм да си слагам брони, като цяло оптичен тунинг. Намерих една хубава броня, която е от civic 1995. Моята както съм показал отгоре е 1992 хечВъпроса ми е дали ще си пасне, и ако може повече инфо за кои спойлери на кои хонди са идентични, и могат да паснат. Благодаря !

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако броните са от 5-та генерация хеч или купе стават,но от седан НЕ СТАВА.Годините нямат значение 5-та генерация се води от 92-95г.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, точно за това питах ! Точно за седан е :dry:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм седан 5та с броня от Купе/хеч пак 5та, защо да не става?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами преправя се и става ;) мисля че на 5та хеч разлика има в задните спойлери на 92 и 95

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм седан 5та с броня от Купе/хеч пак 5та, защо да не става?

Това дето си го виждал...маи не си наясно какво точно си виждал??? Само ще кажа че на седана всичко е различно и нищо не пасва на хеч или на купе от него!Само задната броня от седана и стоповете са еднакви с на купето! Всичко друго няма нищо общо пък даже и предните мигачи са различни,ако да си изглежда същото,ама не е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще може ли да каже, къде точно е разликата между броните, и ако може някои снимки....Аз бях замислил точно обратното на колегата, да сложа броня от хеч на седан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Виждал съм седан 5та с броня от Купе/хеч пак 5та, защо да не става?

 

Това дето си го виждал...маи не си наясно какво точно си виждал??? Само ще кажа че на седана всичко е различно и нищо не пасва на хеч или на купе от него!Само задната броня от седана и стоповете са еднакви с на купето! Всичко друго няма нищо общо пък даже и предните мигачи са различни,ако да си изглежда същото,ама не е!

 

Не споря, че става ;)

Просто по снимки съм виждал седани с брони от купе, затова попитах дали стават без преправяне...

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката наистина е интересна,но сигурно е сменял цялата предница,защото иначе няма да стане!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата между седан и купе е в мигачите фаровете са същите и съответно отварят фуга броните от хеч като се сложат на седан но не е толкова голям проблвм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...