Jump to content
pagadi

Централно на Прелюд

Recommended Posts

Здравейте колеги , бих ви помолил за малко насоки за връзването на управлението за централно заключване от алармата към вратите , и най-вече трябва ли да се слага допълнителна машинка някъде ?Предварително благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да трябва да се сложи допълнителна машинка в шофьорската врата. Тази на пасажера си е с електрическа машинка, която се управлява от ключалката на шофьорската. Цетралното се управлява по минус.виж тук http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=48193&view=findpost&p=423654и тук http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=9684&view=findpost&p=466503съм описал някои от проблемите които имах при монтажа. То всичко дойде от това, че едновременно монтирах аларма, DRL и комфорт модул за плафона. Вдигането на стъклата го оставих уж за по-натам и така и не съм го вързал все още :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер си колега ,много мерси за бързата реакция.Можеш ли да ме насочиш къде хвана кабелите или тегли нови към вратата/нещо което на мен много не ми се иска знаейки колко е празно всичко до лявото краче/ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя машинката си идва с два кабела около 20-30 см. Връзваш ги в шофьорската врата. До нея обаче трябва да си изтеглиш кабели от алармата, което е малко шибана работа, щото е трудно да се прекарат там където минават оригиналните, но се прави, не е невъзможно. На практика всички връзки за централното са ти в шофьорската врата и имаш само два кабела от алармата до шофьорската врата. Все пак си проверявай всичко, защото не съм го правил вчера и може да пропусна нещо да ти кажа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много колега.Лек ден от мен .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...