Jump to content

Recommended Posts

Здравейте ,изгоря ми бубината и неиска да ми запали колата.. Хонда Сивик 5 ген. D15B2 ,купих нова обаче незнам как се сменя :( ще съм много благодарен ако някой ми каже как се сменя ... П.С. Извинявам се предварително ако е имало такава тема,но с търсачката неможах да намеря ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Предполагам че при теб е като при мен. Ако бьркам някой колега да ме поправи.1.Сваяш дистрибуторната капачка която мисля че беше на 3 винта.2. сваляш палеца като развиеш един винт който го застопорява3. откачаш кабелите от бобината. Запиши си кой от кьде е или ги снимай с телефона4. С гедоре 10 трябва да развиеш 2 бр болта които закрепват бобината кьм деокото.5. след това бобината трябва да излезе без проблем. Не е трудно. Давай смело:)Успех.

Редактирано от mom4i74
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много колега .... само неможах да разбера как се сваля палеца ? защото под него има още 1 пластмасов капак който закрива точно винта на палеца и няма как да развъртя този винт от капака.Това е 1 капак който покрива бубината ,незнам дали се сещаш?Или трябва да свалям цялото деоко :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разучих как се сваля палеца ... мерси много колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как разбра, че е изгоряла бобината?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...