Jump to content
spooner

гумички на клапаните

Recommended Posts

Здравейте ,интересува ме какъв е размера на гемичките на клапаните на D14A3,защото в магазина ги дават различни за всмукателни и изспукателни.В ръководството и в нета ги дават еднакви.Блогодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми приятел,съмнява ме някои да изкочи с точни размери,попринцип в магазина БИ трябвало да ти дадат това което трябва,но вечният проблем с магазинските истории се повтаря явно.Обади се на Мони от МС Ауто мисля беше има реклама тук в форума,дай му VIN номера и не се занимавай с глупости,пък и без това тоооочно за гумички на клапаните пазара е залят с ментаци ,буквално ЗАЛЯТ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си слагай неоригинални гумички, ще страдаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сигурен, че вътрешния диаметър в частта около пружинката на гумичката е различен за всмукателни и изпускателни. Първо, че оригиналните се продават с различни партидни номера, второ - че пише точните им размери в сервизното ръководство и трето - пак в сервизното ръководство е написано какво може да очаква човек при размяната им (леко завишен разход на масло и по-бързо износване на гумичките с по-малкия диаметър). Който не вярва да провери.Аз лично предпочетох оригиналните, за да ми е мир на главата. На всичкото отгоре струват по 1.50лв бройката :D

Редактирано от Radeon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...