Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги искам да питам има ли някои тука който го е правил.Въпросът ми е дали мога да си махна катализатора без да ми дава грешка защото имам точно над него втора ламбда сонда,как мога да го махна и всичко да си остане както преди.Някой мъчил ли се е изобщо да го прави това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има писано по този въпрос. Сподели за какъв модел и двигател става въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр колега аз махнах моя катализатор на сивик японка д14а4,сложих резонатор,и разхода падна почти с 1л.,пиши каква е твоита ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Няма ли да имаш проблеми с техническия преглед занапред? И по какъв начин може да се разбере дали е заминал катализатора :blink:

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колегата пита за автомобили които са Euro 3 демек с втора сонда след катализатора.Д14А4 Евро 3 ли е?

Редактирано от Tokyo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D14z2 :blink: Евро 3 е пак да.Чудя се да го избуша ли от вътре да махна клетките,ама не ми се рискова като знам какво може да стане .Затова питам дали има някакво решение по този въпрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тука е обяснено какво може да се направи, само че е на руски My linkПотърси в гугъл също има много инфо.Мисля ,че се слагаше една Г-образна тръбичка на резонатора и нещата заспиват, има ги в e-bay.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тука е обяснено какво може да се направи, само че е на руски My linkПотърси в гугъл също има много инфо.Мисля ,че се слагаше една Г-образна тръбичка на резонатора и нещата заспиват, има ги в e-bay.

Добре как се казват тея тръбички какво да пиша ?!? Някои по по-прост начин не е ли решил проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
My link Това ти трябва .сигурно има и други начини с разни ламбда емулатори , но на мен не са ми известни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още инфо пак на руски My linkЕто и във вражеския лагер какво казват My link

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линковете са изключително полезни колега благодаря ти, а има ли някой които се е престрашил да опита и да я е сложил тази джаджа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...