Jump to content
mEtaka

Предлагам и търся работа

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Нека ако някой иска да си намери работа или работник да пише тук.Нека започна първи! Имаме едно соло камионче и ако някой има износи за соло камионче му предлагам: двойка шофьори, перфектно техническо състояние на автомобила, ЧМР застраховка за 100 000евро на товара и постоянна информация за автомобила. :)

Редактирано от mEtaka
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея за тема, аз бих попитал ако някой от Велико Търново има оферта за работа да ми драсне едно л.с ,защото студентската криза е голяма...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги хубаво е, да сме изчерпателни. В коя сфера търсим работа и какви са ни предпочитанията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До няколко месеца нашета фирма ще търси работници,фирмата се намира в Пловдив,такаче някой ако си търси работа за след2-3 месеца да ми звънка(0899905661 г-н Джамбазов)дейноста е ЕКСТРУДИРАНЕ на полимери и КОполимери,няколко момчета от форума вече работят при ме и мисля че са доволни.

 

 

п.п.Страхотна идея за тема,мисля че е най полезната в този раздел. :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 1 юни се местя в бургас ,ако някой има работа да пише на лични

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте аз си търся работа в пловдив :имам В категория и свидетелство за управление на ел и мотокарблагодаря предварително 0899775323 Красимир

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се впиша и аз в търсещите работа в Пловдив, ама си търся работа на договор ;)В Пловдив е е*а*и мамата...Бих казал, че ми се работи всичко което мога да върша, но бих се радвал на нещо с шофиране понеже съм нащракал A,B,C категории :)Ако случайно има сериозни предложения 0897 431 445 - Димитър :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дано да потръгне темата ;) Аз сега завършвам Технология на виното и пивото ;р Ако някой някъде нещо може да предложи - Благоевград - ПловдивПубликувано изображение Абе приемам оферти ;) Имам и малко стаж - и във винарството CastraRubra и в правенето на пиво Carlsberg !!!

Георги - 0884733306

Редактирано от G.Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм от Пловдив и търся работа за моята приятелка. 23г. красива и стройна е, главно е работила като продавач-консултант и търговски представител на бързооборотни стоки. Има кат В - активен и отличен шофцор. От 7-8 месеца е без работа и вече търси почти всичко.0896 950 930 Дидо

Редактирано от Wolfcry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде и аз тогава ще се включа към търсещите работа за София Публикувано изображение сега завървих Макгахан - автото в редута и търся нещо свързано с коли няма значение какво естествено предлагам и други оферти все пак трябва да сипвам на ходичката с нещо че е жадна Публикувано изображение ако има някакви оферти на лс или на 0885 67 47 87 - Георги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеЗнам че тук не е подходящото място за обяви но поне ако мога да помогна на някои хондаджии.Набират се хора или екипи за турбозолни мазилки цена на заплащане по договаряне става дума за софия и е желателно желаещите да имат опит в машинните мазилки понеже се гони и качество. контакти Протерм систем еоод Румен Балканджиев тел : 0878 433 100 Поздрави!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повдигам темата, за да се види мнението на колегата, което преместих :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мнооого време си мислех точно за такава тема, ето че колегата я е пуснал.

 

Та, аз пари не търся (не че ако дават ще откажа).

Предстои ми дипломиране догодина по специалност: компютърни системи и технологии.

Търся знания и стаж в компютърната сфера (общо взето всичко без програмиране).

Съответно да е в извън учебно време (редовно съм). :)

 

Едит: за Пловдив става дума.

Редактирано от Dimiter

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги както е написано в предишният ми пост набират се спешно хора с опит за турбозолни машинни мазилки разполагаме с подходящото оборудване за работа но и ако дойдат хора с машини пак не отказваме тел 0878 433 100 Румен Балканджиев Протерм систем ЕООД Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес се търсят работници за топлоизолации от въже и скеле с опит Протерм систем ЕООД Поздрави!

Редактирано от 5g_CiviC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги излизат нови обекти с предимно топлоизолации и мазилки и са нужни все повече хора не се претиснявайте звънете и питайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги aко някой предлaгa рaботa или може дa ме нaсочи някъде много ще съм,блaгодaрен. По принцип прaвя товa което ми кaжaт и нямa дa е проблем но предпочитaм дa не общувaм мн с хорa и т.н. също тaкa съм студент и съм .нa редовно обучение тaкa че aко е нещо нощни смени ще е добре или почaсово или незнaм... блaгодaря предвaрително..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...