Jump to content
palpetrov

Задни вежди

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Не знам вашите японки имат ли проблем с ръждата но моята има (австрийка) и идва момента с цялостното боядисване. Въпроса ми е - от къде могат да се намерят задни вежди за въпросния модел? Прегледах каквото излезе във форума, но без успех.Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера дали става дума за 5-та или 6-та генерация, но ето какво намерих:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Като за 6-та генерация не знам защо на снимката са изтипосали седан, като пише "HONDA CIVIC H/B 96-99", т.е. хетчбек. Това обаче са неоригинални части и може да има проблем с напасването, да си знаеш. Пускам ти ги само като ориентир, защото този сайт го знам отпреди.

След една консултация с Гугъл относно "едрогабаритни части", попаднах на тези. Там цената за 5-та генерация е 51.70 лв., за разлика от предходните, където е 69.50 лв. И има още едни, те са най-големите вносители, доколкото знам, но не съм се регистрирал в техния сайт и цени не мога да ти кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор. Когато имам по- точна информация, ще напиша от къде и на каква цена могат да се намерят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...