Jump to content
Wolfcry

Черно-белият сивик

Recommended Posts

В КАТ не би трябвало да имаш никакви проблеми.Снимките отпаднаха, данъка е нужен за преглед и пред нотариус по принцип ама не е лошо да е платен поне за едната година.За колите не знам да мерят децибели за моторите е задължително, но ако имаш гърне за смяна по-тихичко си сложи него, че ако попаднеш на арменеца може и да се заяде.Ако е само за боята нямаш проблем. Иначе колата е мнооооооооогооооооооооо, евала за заигравката и мерака, чак ме засърбяват ръцете да и се пробвам с интериора, че няма да и върви по стандартните кройки да и се прави нов салон.Пожелавам ти много безавариини километри с нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работи перфектно с инжекцията. Не е голяма разликата във вървенето, но се усеща и съм доволен. Сега следва витекова кратунка :)Сутринта я регистрирах в КАТ. Не ми искаха данък, не искаха снимки. Двата талона, лична и шофьорска карта и полицата на застраховката, около 25лв.Минах през канала, не ми се направиха за нищо. Но гърнето си го смених предварително с оригиналното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цвят какво писаха ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

черен/бялblack/whiteНикой нищо не е гледал или мерил. Жената ме попита какви цветове е и кой е основния.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са точно нещата който си сменил за суапчето?Че и аз се замислям...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам всичко от d16a6 пасва идеално, но аз използвах части от d16y3, защото са много по-нови и компа може да се чипосва. Не съм сигурен дали инсталацията от y3 пасва на b2, или се използва някакъв "накрайник", защото не я връзвах аз.Като части: Оборудват всмукателен колектор с всичките му сензорчета по него, цялата инсталация, компютър, делко и ламбда сонда. В случая с а6 се използва май и резисторна кутия, но не мога да ти обясня защо. По принцип се сменя и жилото на газта, но аз не го смених. Това е. И нова гарнитура на колектора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да се похваля, че вече предната броня ми е застъргана от някой любезен гражданин с червен автомобил, а по предния капак и калниците си имам едни хубавки и плавно завъртяни ленти от ключ. Е как да не си обичаш родината!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нормално:dry:, все пак живеем в България...... сега какво мислиш да правиш хубавицата:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още не е мита и пастирана след боядисването. Смятам това да направя, дано се заличат.Иначе обмислям тапициране на салона в бяло и слагане на витек кратунка с чипче на компа. Парите са факторът, който ме бави.Тия дни ще и направя една фотосесия с д900 и ще кача малко нови снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да се похваля, че вече предната броня ми е застъргана от някой любезен гражданин с червен автомобил, а по предния капак и калниците си имам едни хубавки и плавно завъртяни ленти от ключ. Е как да не си обичаш родината!

Уффффффффффф,доброжелателите са много в тоя тъп град! Ела в сряда да ти покажа на моята ква черта ии пуснаха................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красива 5 генерация, дано драскотините да изчезнат като я пастираш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано заличиш драсканото и ако го хванеш тоя един и от мен.А за салона само недей таблото да правиш бяло, че ще ти изтекат очите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях колата на живо добра е!Дай да вземем да се видим с теб че трябва да те питам някой неща за сивика...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм си от Пловдив и всяка вечер съм някъде по улиците. Вчера бях на срещата, не знам ти беше ли. Когато и да звъннеш след 7 вечерта, би трябвало да можем да се видим.

 

 

 

<script src='http://imageshack.us/shareable/?i=24344810150132807793239.jpg&s=832&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Публикувано изображение</noscript>

 

<script src='http://imageshack.us/shareable/?i=24344810150132807798239.jpg&s=51&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Публикувано изображение</noscript>

 

<script src='http://imageshack.us/shareable/?i=24344810150132807803239.jpg&s=12&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Публикувано изображение</noscript>

Редактирано от Wolfcry
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега!!!Колата е станала страхотна (супер стилна и изчистена).Относно драскотините - явно е всеобща болка. Преди два месеца си боядисвах броните и праговете, ако сега кача снимки на колата .... подпряна три пъти отпред и два пъти отдзад :( прилича на .... абе нямам думи.Дано с пастирането да се оправят нещата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло идеята ми харесва.Капака с фаровете и затъмнените стъкла стоят супер на черното.Джантите обаче ... малко по-агресивни 16-ки може би ... аз съм фен на 9J, но не мога да си намеря още за моята.Липове и прагове от 6-та генерация за да изглежда по-ниска...

Подкрепям колегата. И на мен ми харесва, засичал съм я из града и изглежда доста добре. Също мисля, че ще и отива повече едно голямото крило над задното стъкло :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много :) Крушките се купуват от където ги има :) 50тина лв бяха две Н1. Точно тях избрах, защото светят най-бяло от всички такива крушки, които съм виждал. Вече година и половина съм с тях и нямам никакви проблеми. Не съм сложил ксенон, тъй като фаровете ми са китайски и някъде бях чел, че ксенона ги топи. Не знам това глупости ли са или не, но не ми се пробваше.За джантите - все пак е д15. И на мен ще ми харесва повече с по-големи джанти, но ще са много по-тежки. Само от 14ки дето минах на тия 15ки се усеща супер много. Ще сложа пълната инжекция, но надали ще се усети толкова много вдигане на мощността, така че ще си стоя с 15ки като максимум.Въпреки че съм против липове итн, мисля че наистина би било по-добре да се сложи отзад. Ще помисля :)

Аз до колкото знам ксенона работи на по ниска температура и не нагрява толкова много, колкото обикновените крушки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено благодаря на всички и няма никакъв проблем всеки да прави каквото си иска със снимките. Скоро ще кача нови, като излезе колата от бокса.Все още не съм ходил в КАТ да я регистрирам, тия дни ще отида. Имам познати полицаи, които не искат да си слагат главата и да ми помогнат, но успяха да ме наплашат. По техни думи ще си имам големи проблеми в КАТ, дано не се прави :(Под капака колицата си е абсолютно сток. Сега след малкото суапче (ако може да се нарече така :) ) ми остава само една витекова глава да сложа, за да постигна d15b, което си е чудно :) Но главата ще е по-нататък, тъй като с нея идва и смяната на съединител и спирачки, а пари няма :)Нищо по външния вид на колата няма да се пипа повече, освен евентуално нещо мъничко на задната броня, но евентуално. След инжекциона се поспирам да и се нарадвам. По-нататък ще правя салона най-вероятно бял и главичка под капака :)Между другото ако някой има някакво инфо за КАТ, моля да сподели. Бях пуснал тема преди седмица-две, но никой нищо не каза. В някакъв форум четох за преди 2 години в София, че искали снимки на колата, платени данъци и пр. В КАТ Пловдив ми казаха, че снимки не искали, данък не било задължително все още ама да съм си го бил платил. Казаха ми - документите, парички и на канала! Баси информацията :) Страх ме е, че нямам катализатор, че колата е доста шумна, че са ми черни стоповете и подобни неща. Мерси предварително!

Според мен няма да е зле да я снимаш от всички страни и снимките да са в теб когато ходиш в КАТ. Както всички рекламни коли така и тази не мисля, че ще е проблем да се регистрира. В талона най-вероятно ще се води 2 цвята основен черен и бял. Не мисля, че ще е проблем според мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да се похваля, че вече предната броня ми е застъргана от някой любезен гражданин с червен автомобил, а по предния капак и калниците си имам едни хубавки и плавно завъртяни ленти от ключ. Е как да не си обичаш родината!

На мен 2 седмици след боя ми забърсаха цялата дясна страна от начало до край . . .Кво да ти кажа.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На разходка по центъра в Пловдив :rolleyes:

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да мога да дойда на националната :( сивикът е на трупчета, правя амортисьори :( до следващата година вече сигурно ще е издрана цялата и така и няма да разбера дали на повечето хроа се харесва :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колицата е трепач,на миналата седмична сподели че имаш дерт(с задна лява гума)оправи ли го?Ако ти трябва HELP,свиркай.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, днеска съм свободен, ако искаш кажи горе-долу къде в Пловдив си, ще дойда да ударя едно рамо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да мога да дойда на националната :( сивикът е на трупчета, правя амортисьори :( до следващата година вече сигурно ще е издрана цялата и така и няма да разбера дали на повечето хроа се харесва :(

Я без глупости колата е уникална... по скоро трябва да те е яд, че пропускаш челната тройка в конкурса "най-яка Хонда" а не дали се харесва на колегите. Публикувано изображение

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като оправя амортисцорите и ги кача ще се гледа и за другия проблем. След това стендче и ще съм готов. Дано успея да смогна и поне в събота да мина, така или иначе съм от Пловдив, но не зависи от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Една единствена вечер не вкарах колата в гаража, тъй кат вътре имаше друга. Сутринта целият и тават го заварих издран като от шкурка, на едри и дълбоки ленти от-до.. Мисля да се откажа да си давам парите на вятъра и да я заключа в гаража, или евентуално да я продам. То не беше веднъж, не беше два пъти.. Дано някой от този форум само не ми ги прави тия мизерии.. нека се радваме, че смъ българи-помияри и живеем в помиярска и мизерна държавица, пълна с нещастни и нищожни хорица.

Редактирано от Wolfcry
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копелета гадни са това предполагам някой завиждач го е направил това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една единствена вечер не вкарах колата в гаража, тъй кат вътре имаше друга. Сутринта целият и тават го заварих издран като от шкурка, на едри и дълбоки ленти от-до.. Мисля да се откажа да си давам парите на вятъра и да я заключа в гаража, или евентуално да я продам. То не беше веднъж, не беше два пъти.. Дано някой от този форум само не ми ги прави тия мизерии.. нека се радваме, че смъ българи-помияри и живеем в помиярска и мизерна държавица, пълна с нещастни и нищожни хорица.

 

Сигуреен ли си, че не са котки...........Ако това е направено от човек, залусжава само да му изсъхнат ръцете...копеленца мръсни...НЯМАШ СИ НАИДЕЯ КОЛКО МЕ Е ЯД САМО КАТО ЧЕТА КАКВО СИ НАПИСАЛ! Да си направиш колата и да и ..... майката...копеленца долни мръсни.....! :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една единствена вечер не вкарах колата в гаража, тъй кат вътре имаше друга. Сутринта целият и тават го заварих издран като от шкурка, на едри и дълбоки ленти от-до.. Мисля да се откажа да си давам парите на вятъра и да я заключа в гаража, или евентуално да я продам. То не беше веднъж, не беше два пъти.. Дано някой от този форум само не ми ги прави тия мизерии.. нека се радваме, че смъ българи-помияри и живеем в помиярска и мизерна държавица, пълна с нещастни и нищожни хорица.

 

Ех,колега много глупава случка,много ме хваща яд от такива случки,но искам едно да ти кажа,не се отказвай,личи си,че си фен на марката и обичаш тази кола,защото и се кефиш супер много!Виждал съм те преди да я боядисаш,говорили сме си!Видях те и след като я боядиса и сбъдна мечтата си,не знаеш колко различен беше когато слезе от колата си,беше много усмихнат и със самочувствие,само от това съдя,че ти много обичаш колата си!Продължавай в същия дух да и се кефиш и не се отказвай,заради някакви гамени!И аз имах и продължавам да имам много случки с колата ми,разбиха ми я два пъти!Първия път се разминах само със счупен преден прозорец,но втория щетите бяха,откраднато радио (хубаво),прозорец,цялото табло беше разбито,скъсани кабели,много мизерии!Бях се блъснал леко с нея,но винаги гледам положително и продължавам,сега и аз съм с нова боя,нови джанти,може да се каже,че и аз сбъдвам леко по-леко мечтата си и много треперя нещо да не се случи,сега подбирам къде паркирам и как я оставам!И всеки път когато нещо негативно ме сполети си пускам ето този клип:

Колеги,дано този клип ви подейства така,както действа на мен!Кара ме да настръхна и да се чувствам горд,че карам Хонда!!!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Off topic:

 

Колеги,дано този клип ви подейства така,както действа на мен!Кара ме да настръхна и да се чувствам горд,че карам ХондаПубликувано изображение

 

Всички клипове (с малки изключения) на Daniel Michaelis от Format 67 са много добри.

 

 

По темата: Wolfcry, никога не се отказвай да се занимаваш с колата си заради такива неща, камоли да стигаш до мисли за продажба. Някой може точно това да иска да направиш, а да продадеш гледана Хонда заради такова нещо, клони към неморално.

 

 

Поздрави.

Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като това си е моята тема, реших да попитам тук.Слагал ли е някой ламбо дорс ? С един приятел изработихме една панта. Пасва, работи, но вратата трудно се вдига и много се клати, когато е във въздуха. Той не е съгласен да пускам снимки, тъй като като цяло проектът си е негов. Търся съвет, дали някой го е правил и какъв е бил ефекта и как може да се коригира това клатене? Вратите на хечбека са големи и тежки, имам чувството, че ще счупят някоя глава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...