Jump to content
Jarethy

Хонда Сивик въпрос

Recommended Posts

Здравейте, моята хонда е 6-та генерация, та да попитам относно джантите, спрял съм се на два модела, проблем ли е ако са със следните параметри:цолаж: 15широчина: 7Jразмер: 4х100офсет: ЕТ38централен: 57.1и другия модел с параметри:размер- 15"м/у болтово- 4х100ммширина- 7Joffset- et 30централен отвор- 60мм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В форума има колеги дето стигат до доста голями крайности с 9J и доста по-малки ЕТ-та, :blink: но не се оплакват. При тези дето си дал ме притеснява само централния отвор. Твоя ако не се лъжа е 56мм. Тези дето са 57.1мм не се сещам каква е тая втулка дето ще сложиш с дебелина на стената 0.5мм :huh: тия от 60мм по може да станат. Обади се в Маргел (просто там е голям избора) и питай дали имат такива или на стругар да ти прави. П.П. Ако се появят хора дето те съветват да слагаш тия на 57.1мм имаи предвид, че при определена скорост може да се появи биене!(целта на централния отвор е да фиксира джантата спрямо главината и ако има луфт тази функция е компроментирана).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен първите, но виж на теб кои повече ти харесват и как стоят на колата. Аз карам 5-та сивик и съм с размера на първите - излизат наравно с калниците/стига малко да има и окачване/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

качвай вторите. леко ще ти увеличат следата и стоят по-ефектно (леко изнесени навън). за щентралния можеш да си направиш втулки и си ок. но все пак важно е и визията на самата джанта да ти харесва

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

качвай вторите. леко ще ти увеличат следата и стоят по-ефектно (леко изнесени навън). за щентралния можеш да си направиш втулки и си ок. но все пак важно е и визията на самата джанта да ти харесва

вторите сам си харесал аз, притеснява ме само това дали ще опират в калниците при пален ляв и десен....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си знаеш широчината и ET-то на джантите с които си в момента използвай калколатора от тази тема за да сметнеш колко навън ще излезнат другите джанти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...