Jump to content
Guest pavlo333

honda civic 1.3

Recommended Posts

Guest pavlo333
Публикувано (Редактирано)

Здавеите,преди няколко дни си купих хонда civic 1.3 75 коня исках да си взема 1.5 но тази беше по изгодна и по добра на ваншен вид.Дали сам се наредил?

Редактирано от pavlo333

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Добре дошъл на вярното място, щом вече си надявам се горд притежател на CIVIC и ти :lol: определено не си се набутал или там както се изрази, освен ако не търсиш наистина кола, която много да върви, тази върви напълно достатъчно (стига да не сте 4 човека по 90 килограма в колата и да искаш да качиш баира към Ихтиман на пета :Р) и като се прибави факта, че твоят двигател няма ограничител за разлика от всички останали не е толкоз черно положението :lol: а и е по-лека от останалите ... така че покарай я и ако я намираш за слабичка дори и след като си я сритал до червеното, тогава мисли за нещо с повечко кобилки :wub:милиони километри и все безаварийни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Здавеите,преди няколко дни си купих хонда civic 1.3 75 коня исках да си взема 1.5 но тази беше по изгодна и по добра на ваншен вид.Дали сам се наредил?

<{POST_SNAPBACK}>

Първо Добре Дошъл и знай че щом е Хонда значи въобще забрави въпроса за набутването,

двигателя е приличен и икономичен е надявам се нямаш каравана в двора :wub::D ,

но виж за Голф-ове до 1.8 можеш освен да ги дърпаш даже и да ги прескачаш ако искаш :lol::lol::) .

И Н Ф О

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

Колицата си е супер.Ако е всичко е наред по нея ще се радваш на много добър разход на гориво.Освен това след 4000 оборота става доста забавна :lol: Подръжката й е евтина данъци,каско и т.н.Радвай й се :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Da Syth

няма набутване,"вервайте ми" :lol: добра е машината и е адски икономична.Ако искаш я пробвай на някое надолнище:ще се изненадаш-аз имам същата и отива м/у 190-200 км/ч!!!!!! нямя майтап.А като стана дума за голфове,занай че и BMW316 ще ти дишат" праха" и от комплкси си лепят стикери HONDA-killer :wub::) айде безаварийно/и все пак не се опитвай я накараш да бяга като болид :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

EG3-Power....никви задръжки...избора ти е добър ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Моята е същата и си ме радва макар че и аз я имам от скоро и не съм я тествал напълно ама едно ауди 80 яйце му скрих топката ще ми свирка той отзад :wub::) .Със здраве да си я ползваш и хиляди безаварийни километри което за нашите машини съм чул че не е недостижимо. :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pavlo333

Блгодаря на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

...

Освен това след 4000 оборота става доста забавна :P

...

<{POST_SNAPBACK}>

Ах, как хубаво го каза :P

Честито колега и добре дошъл в отбора! Нас малко с пренебрежение ни гледат батковците, ама не си го слагай! :P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

добре дошъл :P моита едната е Д13Б2 и си ме кефи много :P няма да съжаляваш :D много безавариини :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

хихи, аре да си спретнем една война :lol:Д13 тиим срещу д15 тиим :lol: че май и двата отбора сме се фанатизирали малко :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vex

и аз на скоро си взех такова чудо ;) и да си призная, съм доволен (е как няма)кажи някакви данни, кога и къде е родена, къде е карана ... и ако не е тайна за какви пари? :tooth: може да си спретнем и една срещичка на D13Б2 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

хихи, аре да си спретнем една война ;)

Д13 тиим срещу д15 тиим ;) че май и двата отбора сме се фанатизирали малко  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

е с такива мутирали като твоита меможем да се мерим :P:tooth::);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pavlo333

внос е от Австрия цената на която я взех според мен е добра 3300лв регистрирана на инвалид 1993 година е няма екстри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

внос е от Австрия цената на която я взех според мен е добра 3300лв регистрирана на инвалид 1993 година е няма екстри

<{POST_SNAPBACK}>

добре си я взел :rolleyes: е според мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest svetoslavned
:rolleyes: Цената е добра,а този мотор се е доказал с икономичност и здравина,така че честито

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Da Syth

Дааа,те за това става дума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Батка здравей искам да ти кайа че си напражил пражилен избор не сайаляжаи един мои приятел кара сьщата аз даже бях с него когато прави дръпка с един голф 3 115 коня GTI и му взе старта и то с поне около 2 коли така че колицата си е супер да я караш с здраже батка !!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko84

Здравеите наскоро си взех една хонда акорд 1,6 12v 84год. и искам да науча нешто повече за нея ако можете дами помогнете с нещо много щесам ви благодарен :););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Здравеите наскоро си взех една хонда акорд 1,6 12v 84год. и искам да науча нешто повече за нея ако можете дами помогнете с нещо много щесам ви благодарен  :)  ;)  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Здравей, отвори си нова тема, тази касае друг въпрос ;)

дано някой ти помогне, че не зная точно такава в клуба ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest burner

Мойта ('89 1.3) в най-добрите си години правеше смешни Опел Астра 2.0 115к.с до 130км/ч.Наистина добра покупка. Аз съм с табло от ЦРХ и си пълня оборотомера все едно за мойта кола е правен. След 4500об.мин по нищо не личи че караш малолитражка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

Личи - развърта се по-бързо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...