Jump to content
Guest gkb

Widiah Super Iak Prelude S Mnogo Dobar Tuning

Recommended Posts

Guest gkb

mm predi 2-3 dena prez noshta widiah strashen prelude - bial w sofiabeshe s neweroiaten tuning (wanshen)ama naprawo strashen sas smenen kapak mnogo otwori ot strani i 2 trabi otzadmislai che Frosty beshe spomenawal za neshto takowa!niakoi zane li neshto?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

4-ta gen. li e ?Ako e sa6tiq vijdal sam go !Znae6 li kolko vreme go debna da go snimam :thumbs1: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Аз съм виждал един адски наточен сребрист, пак със спойлери, престилки, прагове и т.н. Не го снимах, защото валеше шибан дъжд, а и бързах тогава. Но ако ми падне пак, ще го запечатам със сигурност. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

az sam vijdal bql v sofia ... ama ne beshe tuning .. aa ina4e .. sam vijdal 2 4erveni .. edinq beshe qko tuning na vitoshka go vidqh .. obshto zeto ima dosta prelude 4th gen v sofia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

tochno za tozi prelude goworih :thumbs1:))mnogo e dobar!na jiwo e po gotin ot kolkoto na snimkata!ti ot kade go izrowi??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda
:thumbs1: Мисля че снимките са дело на Frosty :beer::P Иначе - скивайте ТАЗИ ТЕМА от стария форум в дир.бг-то - беше изписано немалко за този ПРЕЛЮД, както и случки свързани с него :cool::P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest FROSTY

Мдаааамм.... и мен СУПЕР МНОГО ме изкефи този PRELUDE, обаче или шофьора е гола вОда или и аз не знам какво но на Божурище беше ПЪЛЕН ПРОВАЛ, видях го с очите си.....

Иначе въпросната Honda беше оборудвана и с Публикувано изображение, на снимката се вижда бутилката, но от някъде чух, че била само за камуфлаж (за ГЪЗАРИЯТА) :cool::thumbs1:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Абе малко оффтопик...Преди около седмица видях един Сивик 5-та генерация седан червен металик като на СтанНСХ и Кичо. Особеното беше, че имаше някакъв зверски як оптичен тунинг. Щях да катастрофирам. Така се бях отвеял... Същия ден видях на цариградско и един ЦРХ 2-ра генерация 150коня като на ПТД дору същия цвят, но и тоя имаше много як оптичен тунинг. Двете коли бяха стил:"Бързи и яростни"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...