Jump to content
Guest toni_dogg

Сивик Англичанка

Recommended Posts

Guest toni_dogg

Рейсъри, и аз си купих Англичанка ;) момата е 1,6 пълна инжекция, 116 кончета, 95 г., внос от ИталияТия дни я карах на по-дълъг път и едно нещо ме притесни: засилила съм се аз със 100км/ч и на един не много стръмен баир, колата не ще да вдига повече при положение, че педала е опрял ламарината :);) каква е причината? някакво ограничение?... щото досега не съм карала автомобил от тоя клас и ми е странно.Друго нещо, за което ви искам мнението е странен шум от двигателя - в началото като я взех си беше като пчеличка, ама сега при запалване мрънка леко като дизел. :tooth: Знам, че това последното не е кой знае какво обяснение, ама ако някой е имал подобен проблем се надявам да подскаже :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest toni_dogg

уф, видях че не съм само аз с този проблем * **** :hondarulez: филтрите ми са сменени, свещите също... не, не ми казвайте, че проблемът може да е в двигателя.Имам добър майстор и ще я водя, ама все пак дейте предположения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

Попълни си инфотмацията по профила. За да се знае от къде си, за колата каза, но пак за следващия път. Ако си от София мини Омбре да я преслуша: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=2913

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest toni_dogg

Варна :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

добре дошла колежкеПри теб може да има много проблеми, може и да няма проблемНамери майстор, който ще ти каже какво точно ти е, и ще ти даде гаранция, че като смени нещото, и колата ще се оправиДа не те вкара в харчеща спирала, докато се учи по колата ти да те накара да смениш половината части и то с по-лошо качествоКазваш, че си от Варна - имаме един симпатичен колега с хонда, има сервиз - едва ли ще откаже да ти помогне.Казва се Дидо, ника тук му е MIYAMOTO, телефона му е 0897 977123Имаме още един Дидо във Варна, Chikiriki 0889/668 266Теоритично да ти обясня защо може и да нямаш проблемАко караш на 5та предавка с 100 км/ч, двигателя работи на около 3000 оборота. На 6500 оборота може да прави 115 конски сили, ама на 3000 прави около 60.Ако е пуснат климатика, той взема към 10, остават 50Пак са достатъчни да те изкачват нагоре, но не и ако е много стръмно, колата е претоварена.Но щом пишеш тук за проблема, едва ли ситуацията е подобна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

мдаааа, Магнума е прав във всяка една дума....виж ако си била на 3-та и не е ускорявала, това вече е лошо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest toni_dogg

поне един от Дидовците го знам :tooth: не мисля че е от това, което казваш. Момата си беше напълно празна - само една 60 килограмова маймуна я караше, а една 90 килограмова се возеше и викаше: "Хооооооонннндааааааа" :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Da Syth

Ами те италианците,не си падат много по смяна на масла,сервизно обслужване и т.н.Бегай при Дидо и се моли да не са ти "хранили" красавицата с присадки.макаронаджиите ниедни :lol: късмет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobo21

Пак не разбрахме на 2ра ли е била колата, на 5та ли ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest toni_dogg
:) на 5та :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider
Отговорено (Редактирано)

:)  на 5та  :D

<{POST_SNAPBACK}>

минаваш на 4-та и ако пак не ще - тогава се притесняваш, качеството на бензина също оказва влияние, поне при мен - понякога и на 5та набира при по-ниски обороти...

 

а за тракането - нали е леко и само като си на празен ход, а като подадеш газ изчезва? При мен е също така, запознат майстор ми каза че й няма нищо (може би при някои други марки масла го няма, не знам).

 

Все пак - послушай колегите и я закарай да я видят.

Редактирано от iSpider

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...