Jump to content
jimbeammm

Пружини Сивик 5 ген. седан

Recommended Posts

Здравейте колеги. Сложих си регулируеми пружини на хондичката (5 ген. седан), исках колата ми да стане по нисичка за да има по добра визия - това го постигнах, но се оказа че стана и доста твърда и наистина мн стабилна. Аз обаче доста често пътувам на дълги дестинации и не искам да ми е твърда возията. Въпроса ми е мога ли да си понижа колата като запазя по меко возене ако сложа пружини от Сивик 5 ген. хечбек някои знае ли дали са малко по къси от тези на седана. Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е цената на красивата и ниска кола колега. ;) Според мен няма да е много целесъобразно да си с ниска кола и сълтветно мека возия (сам се сещай какво става по дупките и завоите). С пружини каквито казваш мисля, че ще се върнеш в началото. Регулируемите наистина са много твърди можеби понижаващи пружини са най-оптимален варянт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е така... но просто ми е адски твърда с тези регулируемите ;) И за това главно въпроса ми е някои дали знае пружинте от хечбек по ниски ли са от тези на седана

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми незнам колко са на седана, но знам колко са на хеч. пък ти ще си премериш твойте и тамън ще кажеш дали са сащите (което съм почти убеден)за да знаят и други колеги които се интересуват от този въпрос.

 

Предни:

 

Публикувано изображение

 

Задни:

 

Публикувано изображение

Редактирано от ICJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за снимките. В момента няма как да ги измеря защото не са при мен но тези дни при първа възможност ще ги видя колко са и ще кажа. И все пак ако някои друг е правил такава врътка или знае нещо повече нека и тои сподели мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моля ако има колеги интусиати от пловдив и им се занимава да ми помогнат при смяната... да пишат че тук нямам нито гараж нито инструменти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...