Jump to content
Ivu

Продавам ударен Акорд Купе

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

В края на декември имах неприятен инцидент с акорда ми. Бях ударен доста сериозно от 2 джипа и в следствие на това колата е тотал щета.

Единствено здрави неща най-вероятно има по двигателния отсег, където двигателя е на 70-80к км, като беше взет от Boss Hogg. Имам възможност да я продам за 500-600лв, но си мисля, че може и да има някои здрави неща по двигателя, които някой хондаджия може да му послужат.

 

Колата е Акорд Купе 96 година, 2.2 бензин. Има климатик (евентуално нещо здраво от него), таблото е здраво по последни спомени, макар че и двата еърбега са отворени. Най-добре е при интерес човек да дойде и да я види на място.

 

Прилагам снимки от катастрофата, където може да добиете представа за състоянието...

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

 

Ако някой има интерес, очаквам предложения за целия автомобил най-добре, тъй като на части ми е малко сложно без сервиз да я продавам.

 

За контакт: лични или GSM: 0887 934520 - Ивайло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко UP,Давам я за 900 директно на първия, който звънне..Има доста неща, които може да се ползват от двигателния отсег + шибедах...Ако скоро никой не се заинтересува, явно ще трябва да я дам на някоя морга и да не се занимавам повече с нея :(Повече снимки пращам на имейл при поискване.Контакти малко по-нагоре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, малко по-сериозно моля..

 

Цена 800лв !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...