Jump to content
STR8__

Англичанка проблем с лампата в багажника(6 генерация)

Recommended Posts

Здравейте искам да попитам дали на някой му се е случвало лампичката в багажника му да не свети и как я оправил...Замервах и дори не получава захранване.Лампата на таблото която отчита дали е отворен или не също не свети,от къде може да е проблема?Има ли от някъде от където мога да проверя ел.с-ма или как да разглобя кората на багажника,защото се съмнявам, че в палеца е проблема смисъл замърсен е и не дава сигнал и еветуално може да се почисти и да се оправи.Блогадаря предварително;)!П.С.:"Бушоните" са наред:lol:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същият проблем обаче с плафона.;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колега провери ключето на багажника което затваря към маса! То се намира в бравата на багажника! Успех.Трудно се отваря бравата между другото ;( Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�. Има бутон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като и лампата на таблото не свети заначи със сигорност е ключето за масата както каза колегата по-горе.Свалай кората и търси каде проблема.Ако се види може да опиташ да го напръскаш с порникващо масло или нещо такова ако може да ти се размине демонтирането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същият проблем с вратите. Проблема се оказа точно на тези ключове. Най-вероятно е окислен, както беше и при мен. Не съм сигурен обаче къде се намира този на багажника... Успех в търсенето и поправката. П.С.: Дай после, ако можеш снимка къде точно се намира, за други потребители , които се сблъскат с подобен проблем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако го оправя ще дам снимки и ще обясня точно кво съм направил, но имам малък проблем със свалянето на кората на багажника!Има едни винтове които са пластмасови и при отвъртане се въртят, но не мърдат :) което е много лошо това значи че трябва първо да намеря такива преди да ги счупя и това ще стане след 20 21 април, но дано има работещи магазини тогава!Гледах кабели дали влизат, но ми се струва че има само за чистачката електроника(кабели)[говоря за капака на багажника] и следващото ми чудене е дали в горната част ще е проблема или долу където е куката за захващане!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не бързай да чупиш вземи отверка с малка дръжка (малка за да нямаш сила да натискаш)и връткай докато се покажат и слет това с пръсти става много лесно правил съм го много пъти и се развиват без да ги чупиш ! даже сега съм разглобил всичко че онзи ден един румънец ме смаза ОТЗАД....та по същество като я свалиш кората и бравата вътреима една ламаринка която се движи от езичето на бравата която както казах трудно се отваря понеже е нитована Та ако не си сигурен първо вземи WD и напръскай в бравата без да я сваляш!ако не стане тогава разглобявай!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...