Jump to content
Guest slither

Problemi s CRX-a

Recommended Posts

Guest slither

Smenih angrenajniq remyk, masloto, masleniq filtyr i benzinowiq filtyr. Pyrwiq pyt zapali i oborotite si bqha nared no sled towa swetna jaltata lampa i code 9 na swetodiodniq indikator (9 kysi swetwaniq i dylga pauza). Forsira se dobre no ne nyrji oboroti i gasne. S 'maistorite'gledahme no ne widqhme wisqshti kabeli. Ako nqkoi moje da mi kaje neshto powe4e shte sam blagodaren. Blagodarq predwaritelno. Sorry za latiskite bukwi.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO
Отговорено (Редактирано)

Имаш сбъркан белег на разпрделителен вал.Бягай бързо да го оправяш и гледай да не е при същите "майстори"

Редактирано от MIYAMOTO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slither

10x за инфото. "маисторите'сто пъти ме увериха 4е валовете са зацепени правилно и ина4е нямало да пали, но явно и те са толкова 'маистори' Страх ме е ве4е да не е късно - много пъти я палихме мамка му!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

код 9 е ЦИП сензора.... сензор с 1 зъб в делкото. ако по делкото всичко ти е ОК, Миамото май е прав. Дори да ти е скапан сензора ( което няма как да стане при такъв ремонт) колата ще върви много добре.... с малко гаден респонс, но ще си е добре... особено на високи обороти.Бегай да ти зацепят правилно ремъците и да внимават този път :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...