Jump to content
yanzzz

стрелката за бензина

Recommended Posts

здравете на всички колеги.въпросът ми е следния:през студените месеци скоростомера ми превъртя скалата и застана малко преди 0.отворих го и върнах стрелката на 0,затворих го и всичко с него си беше ок,обаче се появи друг проблем със стрелката на горивото, като дадох на контакт стрелката отиде наи отгоре и там си остана при налични 5-6 литра гориво.отворих пак върнах я,но когато го слойих и дадох контакт пак се дигна на фул и там си седи.надявам се да има разрешение на проблема че много ме дразни.благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъсал си намотките на бензиномера които са под циферблата:cool: най-вероятно от пренатягане на винтчетата отдолуПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да колега сториха ми се лабави и ги затегнах малко :cool:а може ли да се запои или да си търся ново табло

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го имам същия проблем, само че ми се получава при излючен двигател! Когато запаля стрелката показва вярно!? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да може да се запои но е много финна работата.Като извадиш уреда(свалят се и стрелките,и циферблата.)от долу има 4 крачета-3 с намотки и 1 без.На едното краче бяха 2 жички който бяха прекъснати.запоих ги и сичко си е точно.Но сега стрелката се движи малко по бавно.При мен се получи с температурата но няма значение,те са едни и същи далаверите вътре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колегиутре 6те се опитам да я запоя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еххх.... де да седеше и моята на пълен резервоар постоянно ! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...