Jump to content
krasi ladata

Фарове за црх втора генерация

Recommended Posts

Въпросът ми е, може ли да се направи обща поръчка на някакви части от Америка или Англия, с цел по-евтина доставка,аз искам да си закупя фарове тип ангелски очи за црх-а, че в бг са доста скъпи като се има предвит, че са много ниско качество.Ако има навити да поръчват и някои които може да се заеме с поръчката че аз си нямам и на идея от къде и как да поръчвам .Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно НЕ препоръчвам да се захващаш с такова начинание. Няма да ти излезе по-евтино, най-много да имаш главоболия...и да чакаш. Това са най-евтините фарове в ибей. Като йм сметнеш мито, ддс и митнически такси и идват по-скъпи от колкото да си ги купиш от тук веднага, и да имаш възможността да ги пипнеш и да видиш на живо дали пасват на колата. Нямаш гаранция дали тия фарове няма да дойдат счупени, или да ти пратят примерно за кола преди фейслифта, а твойта да е след фейслифта...и тн. и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега за съвета може би си прав,а дали ще са след феиса няма значение те фаровете са еднакви по форма само че преди феиса са двусекционни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е само тази разликата,гледай по-внимателно.А относно поръчката отвън,колегата е прав,като сметнеш всичко се обезсмисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи моя е 2-ра генерация с едносекционни фарове а на един приятел е първа, захващането е еднакво само че неговите са двусекционни и светят доста по добре и изглеждат по добре.Tака като гледам тера да станат то почти всичко е взаиморазменимо капак преден,заден,броните,маската дето държи фаровете.Та искам да кажа че мисля да сложа като за начало от първа генерация на моя,поне ще свети по добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бъркай генерациите (1-ва е нещо съвсем друго)с това дали е рекса преди или след фейслифт.Разликата във фаровете е:преди фейслифта са двусекционни (съгласен съм че светят по-добре,на баба Яга нарочно ги смених с такива) и нямат едно допълнително уше,на което се закрепва габарита - такова има при тия след фейслифта,т.е. едносекционните.Защото гарабита при тях се закрепва с две рапиди за калника.Сега разбра ли ме? :D

Редактирано от MAD DOG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...