Jump to content
Dimiter

Въпроси за АГУ

Recommended Posts

Решил съм да слагам обикновенна газова (нямам пари за ГИ) и виждам, че има доста хора доволни от АГУ.Колата е англичанка Д14А2- 90к.с.1- Към кой доказан газаджия да се обърна в Пловдив (имена, телефони, адреси)?2- Колко струва приблизително една хубава АГУ (например доста хора хвалят ЛОВАТО)?3- Колко излиза приблизително цялата процедура (система+ монтаж+ настройка и т.н.)?4- Има ли гаранция АГУ, както ГИ и колко приблизително е тя ?Пс: Знам че има писано, интересува ме актуална информация. Пс2: Без спорове ГАЗ vs Бензин! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Виждам че BRC и Lovato са на една цена, ще се радвам ако някой сподели впечатления от някоя от тях.

Надявам се, че майсторите не са си правили сайта сами, че... "Системата включва: автоматично превключване от ГАЗ КЪМ БЕНЗИН; симулатор за ЛАМБДА сондата..."

Очаквам отзиви и от други колеги. :D

Редактирано от Al Capone
Редакци� на правопи�ни грешки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам още препоръки. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здарсти,не знам дали не си сложил ГУ-то вече ... но от опит, мога да ти препоръчам едно сервизче на улица "Захари Стоянов" (улицата успоредна на "Васил Априлов" откъм хълма на Альоша), където ми сложиха ГУ на моята кола ( Civic - MA8, D14A2, 90 k.c.). За съжаление не помня името на момчето което работи, но сервиза си е негов, и се намира точно над парка, където е бензиностанцията на Петрол. Препоръчвам ти го, защото откакто монтирах моята обикновена ГУ Lovato (преди 4 години), не съм имал каквито и да е било проблеми, всички части си ги купих от един магазин на "Пещерско шосе" и в сервиза само ми ги монтира, като по преценка на майстора ми смени емулатора на инжекторите с по-подходящ. От тогава досега - нито една грешка, нито едно светване на чека, нито проблем с оборотите (ниски и високи). Всичко ми излезе тогава точно 450 лева. Преди 2 години монтира и газов инжекцион на Honda CR-V 147 к.с. също без какъвто и да е проблем досега. Поздрави и успех!

Редактирано от GoroB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм я сложил засега, още набирам информация и мнения (докато събера парите). :)Ще мина тези дни през този сервиз да поразпитам. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес я сложих вече. ;)Монтирах я при момчето което предложи GoroB. Ще допълня информацията в случай, че потрябва на някой друг.Казва се Деян Зоков, сервиза е на ул. "Захари Стоянов" 39, тел: 0898/ 487 508.За качество и впечатления не мога все още да кажа нищо, но за разлика от другите майстори при които бях, като го питах къде ще стои изпарителя не ми отговори "където има място...".Това е за сега, някой ако има въпроси да пита. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даи модел и цена на газовата уредба,да видим заслужава ли си,ако не и аз да прасна една ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената с монтажа и евронивомер легна 570лв. (с обикновенна бутилка)За точния модел не съм сигурен, довечера ще погледна книжките. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модела е 'RID GPL RGE 090' (поне така пише в книжката). :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...