Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,

 

имам следния проблем. Наложи ми се да сменям каре. Човека, при който отидох, ми го смени, но тъй като в карето, което ми препоръча, нямало пръстена на ABS-а, той изби пръстена от старото и го наби на новото.

 

2 дни след това, лампата на ABS-а светна. Като отидох при него, той прегледа всичко, след което ми заяви, че всичко механично е ОК - и може да имам проблем по електрониката.

 

Съответно, отидох на друг сервиз (М-комплект 33), там ми направиха диагностика и ми казаха, че е заминало някакво реле. Възможно ли е наистина това да е случая ? За мен съвпадението е доста странно. Препоръчайте ми, моля, сервиз, в който мога да си оправя проблема.

 

Днес случайно забелязах нещо, което преди го нямаше в купето ми :D - по-точно ей това :

 

Публикувано изображение

 

Предполагам, че е куплунга за диагностика на ABS-a, но не мога да се подпиша под това твърдение ;)

 

 

Kaк да процедирам ? Не съм свикнал да шофирам без ABS и вече имах една ситуация "на косъм" ....

 

 

Благодаря предварително !

Редактирано от Moonchild

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това дето е с 2-те букси, е за семпла диагностика. Окъсяваш буксата, даваш на контакт и записваш номера на миганията на ABS лампичката, после в документацията търсиш и там ще си пише какъв му е проблема. Съмнявам се от смяна на гривна да изгори реле... по скоро гривната която е набил може да се е разместила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...