Jump to content
freem4n

Honda CRX 4x4

Recommended Posts

Как може един рекс от предно предаване да мине на 4х4 ? Ако може да стане (предполагам че може гледах клипове с такава хонда) кой,къде и колко ще струва ? Мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали може да се нарече отговор това което ще ти напиша,но...Не знам в България някой да го е правил.Гледам че ти си с Б-серията,тоест предполагам ще трябва да си търсиш карантия от ЦРВ.ОБАЧЕ!Това ще е лесната част,следва преработката.Кой и къде - не знам.Колко ще струва...за труд ще ти резнат зелката,защото играчката е огромна.За части поне за ориентир може да питаш примерно Стамен.Мисля че ще е голяма финансова яма.Според мен първо седни добре прочети с какво се захващаш,да не умре проекта някъде по средата.Ако още не ти е умрял ентусиазма,мога да потърся линкове към сайтове в чужбина. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Филма ще е още по-голям, защото направиш ли Рекса 4х4, ще се наложи да турбинираш :) Ако можеш сам да си я правиш е най-добрия вариант.Ето малко материал:http://public.fotki.com/morgie/qsr/misc-1/crx_gsr_awd_turbo/

Редактирано от BLEIN MONO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста, доста сложен и труден, но не и невъзможен проект. И аз не съм чувал да има такава машина в България, но съм гледал много такива изпълнения по "белия свят". Трябва обаче да имаш много коне под капака за да има смисъл от това 4х4. Ако си решил да си първият в България, построил РЕКС 4х4 ти пожелавам успех, и очаквам развитие по темата - в "Проекти". :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...