Jump to content
pantany

Проблем с спирачките на Д13В2

Recommended Posts

на два пъти ми потъва педала на спирачката в рамките на 4 месеца а след това си работят както трябва няма течове нито износени накладки или други видими проблеми моля помогнете все пак това са спирачките а втора броня не искам да копува

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да ти потъва педала без да тече , най-вероятно си за помпа.Помпата ти сигурно е 13/16" , пише го отстрани.Моята потъваше като загрее колата , спирам на светофар и педала постепенно започва да потъва.Има ремонтни комплекти оригинални хонда , но са по около 150 лв . Има и само гумички по размер , но най-лесно се намират за европейски коли , а те са на мм размери и не пасват точно.Или помпа на старо , колегите saaron и chris_barnes ще сменят с по-големи , можеш да ги питаш.

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на два пъти ми потъва педала на спирачката в рамките на 4 месеца а след това си работят както трябва няма течове нито износени накладки или други видими проблеми моля помогнете все пак това са спирачките а втора броня не искам да копува

При теб оправи ли се проблема със спирачките.При мен потъва постоянно сложих помпа със серво 2ра ръка но проблема си остана.Или е лош късмет и тази помпа да е прецакана.Не намирам разлика между двете.Карам ACCORDсъс същия мотор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на два пъти ми потъва педала на спирачката в рамките на 4 месеца а след това си работят както трябва няма течове нито износени накладки или други видими проблеми моля помогнете все пак това са спирачките а втора броня не искам да копува

При теб оправи ли се проблема със спирачките.При мен потъва постоянно сложих помпа със серво 2ра ръка но проблема си остана.Или е лош късмет и тази помпа да е прецакана.Не намирам разлика между двете.Карам ACCORDсъс същия мотор.
Колега явно си попаднал на лоша помпа, аз имах същия проблем смених помпата със друга втора ръка и спирачките заспаха. Доколкото знам ако взимаш втора ръка помпа най-добре е от кола, която доскоро помпата е била на нея (да не е висяла дълго време без масло), тогава знам, че се прецаква !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...