Jump to content
Guest Kiki

Помогнете ми :)

Recommended Posts

Guest Kiki

Здравейте приятели, имам една гореща молба към всички ви!!!:lol: Помогнете ми да изненадам с нещо оригинално един голям фен на Honda. Можете просто да споделите какво би ви зарадвало вас самите и/или да ми дадете идея за нещо много яко, което би ви доставило голямо удоволствие :lol: (Моля, не пишете цинизми!!! За таези неща мога и сама да се досетя :lol: ) Та, ще чакам оригинални предложения! Ще ви стимулирам малко като ви кажа, че късметлията ще е един от вас!!!:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

каквото и да му подариш за колата това ще е много за него.съдя по себе си :lol: успех на колегата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Kiki

Бъдете по-конкретни, моля! Не знам дали разбрахте, ама аз съм жена! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

Ми кажи малко за колегата!!! с кво се занимава или какви интереси има, за да си направим сметка кви идеи да ти дадем :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

До колко лева да е подаръка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Kiki
Отговорено (Редактирано)

Парите нямат значение! Е, нова Honda ще ме затрудни, де :lol: .... но принципно цената не е от значение!Не мога да конкретизирам интереси и подробности, все пак трябва да е изненада :lol: няма да си кажа толкова лесно, не мош ма излъга :lol:

Редактирано от Kiki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest My Honda

Аз съм замислил подарък за един рожден ден - падове (дунапрени) за коланите SPARCO - универсални са и са около 30лв. Продават ги Импас 56. Не е точно Хонда, но седят добре на Хонда :lol:http://www.impas56.com/index.php?m=327&pid...CB%C0%CD&zoom=1Може да погледнеш в представителството на Хонда на бул. Бъкстон дали има нещо като за твоя фен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackw

подари му едно клубно яке + ключодържател Honda :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dancing_niki

подари му едно клубно яке + ключодържател Honda :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Бомба!

 

И това за якето много ми хареса. А ако не ти се свидят много пари му подари спортен филтър, или комплект спортни педали. А ако искаш нещо лично го заведи някъде и вечерта му се появи по жартиери. Че един мой приятел скоро ми се оплака, че досега не му се е случвало жена с жартиери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Бъдете по-конкретни, моля! Не знам дали разбрахте, ама аз съм жена! :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Комплект Ангелски очи и стопове, мисля че няма да откаже такъв подарък

е и това с жартиерите като допълнение също ще му е от полза:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Хайде сега, тя каза че за тези неща с жартиерите ще се сети и сама :lol: Трудно може да стане предложението при положени че незнаем с какво разполага той(к'ва кола, какво няма и т.н.) Конкретизирай все пак модела, година дали е голям маниак....... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest arsen

Подари му блуза на хонда.Можеш да му направиш уникална такава с помоща на маркери за текстил и бяла блуза.Може и чаша да му направиш пак ще е много ефектно.А също можеш да му подариш и яке но да е изработено по поръчка.Най важно е нещото което му подариш да е уникално и единствено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikonti

Аз, лично бих те посъветвал първо да загледаш автомобила му, обърни внимание на педалите, ако са различни от серийните (челни, малки) можеш да му купиш едни спортни педали като ги съобразиш с цвета на колото му или интириора.Предпазитела за колан също би го зарадвал много.Една тениска на любимата марка също е добър подарък.НОЩе ти разкажа с няколко думи на мен какво ми се случи, една от моите бивши приятелки, месец преди рожденият ми ден, ме караше да се разхождаме из града пеша (нещо неприсъщо за мен) и незабележимо за мен, все минавахме около магазини за тунинг аксесоари, естествено за мен беше неизбежно да не вляза в такъв магазин и не разгледам обстойно, и поради липса на мъже около мен в момента, просто коментирах с нея кое колко ми харесва и дали би отивало на колата ми, а точно тези коментари са я довели до най-желания от мен подарък (а аз глупакът нищо не подозирах). След няколко дни тя ми сподели, че била умряла от кеф като ме гледала как съм зарязал всичко на моят празник и съм се бил наслаждавал на подаръка си.Дано да съм ти бил полезен, желая ти успех, и после да напишеш какво е станало :lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Kiki

OK, още малко уточнения, човекът е ЛУД фен на Honda! Уникалните неща много ми допадат, но чаша ми се струва твърде малко :lol:... уникална тениска и риза си има (даже не една), чаша също... давайте идеи, моля ви!

Благодаря за отзивчивостта ви предварително :lol:

Обещавам после да докладвам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest My Honda
http://www.impas56.com/index.php?m=320&lev=180&lang=1Може да поръчаш по интернет - http://www.fangadgets.com/crossSection.asp...d=139&groupid=1или - http://www.performance-clothing.com/categories.php?id=7 само не купувай портфейла, че имам такъв и нищо не струва :lol: Освен накрая на партито да се появим целия фен-клуб, какъв по-голям подарък :lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Kiki

Oooo, My Honda, добри предложения даваш :lol: ама купуването по Internet достатачно сигурно ли е в случая, че не искам да ми се опразни сметката "по погрешка"? Ти така ли си взе портфейла? И щом той не струва....нещо се притеснявам за качеството и на другите неща...все пак ще го имам предвид. Благодаря ти :lol:!А, за партито.... също ще си помисля, вие се познавате повечето, така че може и това е една добра идея :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shofior

ами аз ти предлагам татуировка на хонда.

щом е голям фен това е.

можеш да я сложиш на него,на теб или и на двамата.

за местата ...................?

но си помисли хубаво.

после няма триене.

оставаш вечен фен на хонда.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog
:huh: Сигурно ще ти звучи като клише,ама една огромна торта "Хонда"?И ти излизаща от нея по жартиери....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

ако е така и аз искам да пресъствам на празника.но не става въпрос за секси закачки.Тя иска да му подари нещо за хондата.виж какво Kiki щом е заклет фен на марката значи трябва да се сетиш в какво се е заглеждал и го няма :huh: и ето подарака ти е готов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest viTec

Кики аз не ги разбирам много но .....Ако ти дава колата си да я караш ти не можеш ли да отидеш в някоя тунинг фирма да му сложиш някои друга пласмаса по колата а щом парите не са определяш фактор направо му направи един "Pimp my Ride" в Бг вариант но ше трябва да го лишиш за доста време от колата а иначе какво да ти кажа и капачки за вентилите с емблемата на Хонда да му подариш пак след това ще има бурна ве4ер със слаби сарца сме :D:huh::D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Renzo_80
Отговорено (Редактирано)

Аз имам едно предложение,на мен на рижденият ден приятелката ми ми подари торта пълно копие на моята кола и ти можеш същото да го направиш стига да имаш снимки на колата от всички страни.Повярвай ми ще остане зашеметен. :huh: Ето ти снимки да видиш как изглежда тортата.http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=36862П.П.Ако искаш после ще ти кажа каде е правена,ако ти хареса разбирасе.

Редактирано от Renzo_80

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shestia

Браво Кики, явно колегата ти е много мил, точно такива момичета ни трябват, който и да е хондаджията и каквото и да му подариш, със сигурност много ще се зарадва. :) Ако решиш да му вземеш нещо свързано с колата, със сигурност знаеш в момента какво ново му се иска и по какво се заглежда, а ако ти трябва помощ, то дай малко повече информация за хондата, модела, година, а ние ще дадеме още някоя добра идея.Ако му подариш нещо уникално което го няма за спомен, е тогава също печелиш :D , при всички случаи ще го трогнеш много, така че избери му нещо което ти се струва сънтиментално и не се притеснявай! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Kiki

Благодаря момчета, добри идеи давате, но за съжеления още не съм се спряла на нещо :) Такава торта вече съм му подарявала.... Много ме кефят уникалните неща, ама той има тениска, ризи, чаша, (яке), ...... какво друго уникално се сещате? Татуировките май няма да му допаднат, въпреки че е оригинално, но....какво да се прави, ще трябва де се мисли още :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Kiki

Нямате ли повече предложения? ;) Не че тези са малко, но.... ще се радвам ако имам по-голям избор ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Моме..ше ти споделя аз на кво бих се изкефил ! Товарим се в хондака ,който предварително е лъснат вътрешно и външно ! ;) В багажничето слагаме едно одеалце...кошничка с добри мезенца и добри питиенца ,може и мини тортичка ! Взимаме си цифровото фото или камерката ! Обличаме си белъо тип-"к..одръв" и двамата ! Намираме една скришна полянка извън града ! И те тука почва адското парти....пред колата..зад колата...в колата..в/у колата.....няма да изпадам в подробности ,че ше изтрият темата ! Квото "душа ви сака" ...документирано за спомен и гарнирано с подръчните средства ,които споменах по-горе !!!;) Мисля ,че няма мъж ,който да не остане доволен от подобна фиеста с любимите си...жена ,кола и т.н. !!!Ае стига толкоз ,че зе да ми става нещо... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Kiki

Хорааа, ние не сме гаджета, просто ми е много добър приятел!!! Искам да му подаря нещо, на което много ще се изкефи... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

ние не сме гаджета

...начи сега е момента... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Kiki

ние не сме гаджета

...начи сега е момента... ;)

<{POST_SNAPBACK}>

така ли мислиш? ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic1.5
;) Щом толкова искаш да го зарадваш иди в магазина на Хонда и му купи някои аксесоар с името на марката, било то 4анти4ка за CD или клю4одаржател, или каквото тем ти хареса О4АРОВАНИЕТО не е в големите и скапите неща, аз поне се радвам на малкото но от сарце, ина4е идеи всякакви но вси4ко е индивидуално и само за 4овека които ще го полу4и мисли си за по нестандартни неща които биха го зарадвали ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest street_fighter

аз знам какво си няма!!!!!! ПОДАРИ МУ синджир за врата с емблемата на Хонда според зависи дали носи злато или сребро( по евтин вариант) подарякът ще е уникален!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Aз имам едно маниакално предложение на което няма начин да не се зарадва, който и да било мъж.Няма значение каква е марката на колата, просто му вземи ТОВА!Нали парите нямаха значение... ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dominic

Здрасти Кики.

 

В случай че, решиш да му купиш джантите показани от колегата по-горе... мога да те ориентирам как изглеждат на колата и за цената - 680лв. приблизително, а гумите за тях(зависи все пак от размера) са към 500лв. - всесезонни гуми.

 

На живо са доста по-ефектни отколкото на снимките ;)

 

Успех с избора ;)

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

колеги, с тунинг аксесоарите е голям риск дали ще му хареса и дали изобщо ще иска да си развали хубавата хондичка с илиенски финтифлюшки.Не че Спарко е лоша марка примерно, но човек сам трябва да си хареса тунинга на колата. Или като "Pimp my Ride" - тотална промяна.Джантите наистина са много добър подарък, и особено светлите ходят еднакво добре на всички цветове коли. Но пък е доста скъп подарък ...Доста интересен/оригинален подарък от жена на мъж фен на хонда сега ми хрумна - оригинален маслен филтър с надпис HONDA на него. Хем е от марката, хем е уникално, хем със сигурност ще свърши работа, хем пък и показва личен интерес от жената към мъжа - не само знае каква кола кара, но и не се страхува да навлезе в техническите детайли на колата и да подари нещо, което да не му пасне (те филтрите са еднакви, или за по-сигурно преписва VIN-а от талона на колата)п.п. На мен гаджето ми подари колело на рождения ден и се о:lol:х от кеф

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

п.п. На мен гаджето ми подари колело на рождения ден и се о:huh:х от кеф

<{POST_SNAPBACK}>

 

 

ама какво колело ти е подарила че си се ос.....ал от кеф ?резервно за хондата? ;) момичето иска да му подари нещо свързано с хонда. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Е......пожелавам на всеки фен приятелка като теб Кики.За мен най-добрия подарък щеше да ми подарят глава от D16Z6, а ако има и раздвижно колело към нея.....ех мечти! (гладна кокошка просо сънува както се казва) :huh: Но не ти препоръчвам да му подаряваш подобен подарък, а просто го давам като пример, за да ти покажа, че трябва фа внимаваш с тунинг аксесоарите. Просто всеки си има негови идеи или вкус за тунинг, освен това е хубаво да познаваш и технически автомобила и намеренията на собственика му, за да купуваш такива аксесоари!Според мен най-якото е както предложиха колегите якета, шапки, тениски, торта....и всичко това на ХОНДА. Може да ти звучи травиално, но си е класика и ще зарадва сърцето на всеки фен на Хонда, особено като му е поднесено от човек на който много държи. Също така се убеди, че не си развалила изненадата с темата тук, защото всеки много запален фен обикновено е чувал за форума на Хонда ;) Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest XapBu

подари му една луксозна ръкохватка за скоростния лост :huh: само трябва да хвърлиш едно око на модела на колата и дали е автоматик или не

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

е това е наистина добро предложение.... ако самата ръкохватка позволява, можеш и да я гравираш :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

е това е наистина добро предложение.... ако самата ръкохватка позволява, можеш и да я гравираш :huh:

<{POST_SNAPBACK}>

Като стана въпрос за гравиране аз мога да уредя тази работа и да ти предложа един наистина елегантен подарък за мъжа ти ;) като му гравираш една хубава луксозна химикалка с логото на Хонда и мотото или името му или любимия модел ;) Ако мислиш , че това ще е един наистина хубав подарък ми пиши на лични ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

абе не разбрахте ли че става дума за приятел... не гадже, не мъж, а приятел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

абе не разбрахте ли че става дума за приятел... не гадже, не мъж, а приятел

<{POST_SNAPBACK}>

Е не е ли мъж този приятел и още повече мъжа на мечтите й :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...